Дистанційна співпраця

Практично всі послуги або товари у сучасному світі можна замовити онлайн на зручному дивані вдома. Ми давно звикли до замовлення товарів через мережу з Китаю, США та інших куточків світу. Проект “Освіта без кордонів” старається не відставати від світових тенденцій і кандидатам, які проживають у містах (або країнах), де немає наших представництв ми пропонуємо дистанційну співпрацю.  

Що це означає і як відбувається дистанційна робота із кандидатом?

Всі консультації по підбору програми навчання, університету чи школи здійснюються в телефонному та електронному режимі (електронна пошта, skype, месенджери (viber, whatsapp, telegram).

Після вибору програми навчання та школи чи університету, ми, обов’язково, проводимо skype-розмову із батьками кандидата та самим кандидатом, де обговорюємо абсолютно всі нюанси, що стосуються вступу, всіх фінансових витрат та легального перебування абітурієнта за кордоном. І тільки після цієї розмови заключаємо договір про співпрацю.

Весь паперовий документообіг здійснюється засобами Нової Пошти (або іншими службами доставки).

Тому якщо Ви із міста, де немає нашого представництва, просимо Вас не засмучуватись. За час нашої роботи ми мали студентів зі всіх регіонів України і навіть із тимчасово окупованого Криму, з якими успішно працювали дистанційно. Якщо Ви зацікавлені у такій співпраці з нами, натискайте кнопку нижче і ми, обов'язково, надамо Вам відповіді на всі питання, які Вас цікавлять.


БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Поділитися:

Новини