Офіс проекту ОБК у м. Бровари

Контактна інформація:

07400, м. БРОВАРИ, бул. Незалежності, 6Б

Центр іноземних мов "Speak English"

+38(044)360 4323, +38(067)888 34 64 

e-mail: proekt.obk.br@gmail.com

МАРИНА ДОРОШЕНКО, керівник Броварського АО

МАРИНА ДОРОШЕНКО, керівник  Броварського АО

Сучасний світ очікує швидкий темп життя людства і хто уповільнюється або не крокує в ногу з часом – автоматично втрачає шанс на успіх в майбутньому. Українці завжди приділяли багато уваги вихованню та навчанню дітей, часто даючи їм непосильну ношу втілити в життя нездійснені мрії батьків. Саме це часто стає основною причиною незадоволення професією, а, отже, і життям. Всебічний розвиток української молоді – беззаперечний факт, адже вони проходять 11 років поглибленого вивчення усіх загальноосвітніх предметів, не враховуючи  додаткові заняття, різноманітні гуртки, спортивні секції, музичні школи, студії малювання тощо, на які їх турботливі батьки водили з 4-5-річного віку. Так, ми уже звикли, що вчитися треба, адже всі вчаться: хтось, бо батьки заставили, хтось – про всяк випадок – раптом пощастить і диплом пригодиться, хтось – по інерції, за друзями, щоби не вирізнятися, а от чи всі студенти навчаються у тому ВУЗі, де хотілося б – відповідь одна – звичайно «ні»! Часто проживши пів життя людина починає усвідомлювати, що займається не тією справою, про яку мріяла, але перевчатися уже пізно.  Українці не звикли працювати за покликом серця, стандартніша ситуація – робота за спеціальністю, яку обрали батьки, а потім ще й допомогли з пошуком роботи («по-знайомству»).

Проект Освіта без кордонів» дійсно допомагає розширити рамки можливостей особистості, яка стоїть на порозі визначення свого майбутнього. Адже прийнявши рішення навчатися за кордоном, випускник чітко усвідомлює, що кардинально змінює своє життя, причому на краще – адже готовий до боротьби своїми силами (а не своїх батьків!) за місце під сонцем! Працівники проекту «ОБК»  надають кваліфіковані консультації щодо вибору професії, де абітурієнт сповна відкриє свої таланти та здібності, а далі допомагають подолати усі перепони, що стосуються документації та переїзду до Польщі.

Важко сучасній українській молоді добиватися успіху, маючи за плечима стандартну вітчизняну освіту, яка базується лише на теорії. Польща за розвитком випередила Україну , як мінімум, на 10 років, поборола корупцію, забезпечила впевнене майбутнє  своїй нації. Тож, щоб навчитися нестандартно мислити, вирізнятися з маси, бути унікальним в тій чи іншій сфері –  варто шукати цих знань саме за кордоном, адже вступивши до ВУЗу Польщі, перед студентом відкривається перспектива навчання та практики  у будь-якій іншій країні світу!

Поділитися:

Новини