1

Факультетов

1
1

Направлений

1
1

Специальностей

1
1800

Стоимость от

1800 €

Академія Журналістики та Звукорежисури у Варшаві

г. Варшава , Польша Показать на карте

Академія Журналістики та Звукорежисури у Варшаві

Город: г. Варшава
Форма собственности: Частный
Стоимость от: 1800 €

Академія Журналістики та Звукорежисури у Варшаві - приватний університет заснований у 1997 році.  Університет надає навчання в галузі виробництва звукозапису, живого звуку та технології сценічних систем, охоплюючи електроакустику, освітлення, мультимедіа і інше.

В університеті навчаються, як молодь, що тільки починає свій шлях у звукорежисурі, так і професіонали, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію. Академія пропонує сучасне обладнання та програмне забезпечення, створюючи професійне середовище для розвитку навичок в аудіоінженерії. Це аудіозапис, редагування та мастеринг, музичне продюсування та звуковий дизайн, а також надання послуг з організації масштабних концертів та інших заходів.

Академія співпрацює з аудіоіндустрією та роботодавцями, організовуючи воркшопи, семінари, відвідування продакшн-студій, телебачення, радіо, театрів тощо, щоб якнайкраще підготувати своїх студентів до роботи на різних посадах у секторі звукорежисури.

Університет  є сертифікованим навчальним центром за програмою Avid Academic Learning Partner. Кілька років тому, розпочав співпрацю з компанією Presonus у сфері навчання з використанням цифрової аудіо робочої станції Presonus Studio One. Серед відомих співпраць - академічна програма ADAM Audio, навчальний центр Behringer та багато інших. Академія також займається післядипломним навчанням у співпраці з найбільшим приватним університетом Польщі - Польсько-Японською Академією Інформаційних Технологій у Варшаві. Різноманітні освітні та промоційні заходи проводяться також спільно з Польською асоціацією звукорежисерів (PSRD).

Поделиться:

Новости