5

Профілів

5

Комплекс Професійних Шкіл номер 2 ім. генерала Ф. Клееберга

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie

Демблін , Польща Показати на карті

Комплекс Професійних Шкіл номер 2 ім. генерала Ф. Клееберга

Місто: Демблін
Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

Комплекс Професійних Шкіл номер 1 ім. Генерала Ф. Клееберга в м. Демблін (Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. F. Kleeberga w Dęblinie) - державна школа у Люблінському Воєводстві, де можна здобути повну середню та професійну середню освіту. Знаходиться у м. Демблін, що на північний захід від Любліна. Загальна чисельність населення міста - близько 18 тисяч. Школа була заснована одразу після війни 25 жовтня 1945 року.

НАВЧАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ШКОЛИ

Технікум у м. Демблін пропонує напрямки навчання за професіями, які дозволяють отримати гарантовану роботу після закінчення. Це забезпечується завдяки підписаним партнерським договорам з військово-інженерними закладами в Дембліні, а також PKP в Любліні (Польська Державна Залізниця).

Школа Клееберга дозволяє отримати освіту за спеціальностями:

 1. Технік-будівельник з будівництва та ремонту залізничних колій.
 2. Технік-інформатик.
 3. Електрик.
 4. Механік.
 5. Авіамеханік.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ТЕХНІКУМ У М. ДЕМБЛІН?

 • Школа пропонує затребувані на ринку праці робітничі спеціальності.
 • Навчання відбувається у класах, які знаходяться під патронатом великих польських фірм технологічного спрямування.
 • Школа має різні стипендіальні програми та закордонні практики і стажування, які фінансуються за кошти Європейського Союзу (програми PO WER та Erasmus + та локальні програми). В рамках цих проектів учні відвідують країни охоплені проектами. Раніше це були Ірландія та Іспанія.
 • Дуже добре розвинена матеріальна база школи (близько 8 тис. кв. м.)., що є необхідною умовою надання якісних освітніх послуг, з огляду на характер навчання, в т.ч. чотири комп’ютерні лабораторії, а також технічні лабораторії для майбутніх механіків, електриків та авіамеханіків.
 • Можливість вибору іноземних мов: англійська, французька, німецька, російська.
 • Власний інтернат на території школи, де учні знаходяться під постійним наглядом.
 • Зали для занять спортом:  гімнастична зала, спортивні майданчики, тенісні корти.
 • Висококваліфікований педагогічний склад.

ДЕ ЖИВУТЬ, ХАРЧУЮТЬСЯ ТА ЯК ПРОВОДЯТЬ ДОЗВІЛЛЯ УЧНІ?

Немісцеві школярі проживають в інтернаті, який знаходиться на території школи і розрахований на 145 учнів, які проживають в 3-особових кімнатах. Всі учні, які проживають в інтернаті знаходяться під цілодобовою опікою вихователів 7 днів на тиждень. Діти харчуються у студентській їдальні в інтернаті. Вартість харчування в навчальному році 2019/2020 складає 13 злотих/день (сніданок - 3,5 злотих, обід - 6 злотих, вечеря - 3,5 злотих). Оплата за інтернат складає 50 злотих/місяць. Також береться страховий депозит 200 злотих при поселенні (на випадок можливих пошкоджень майна з вини учня).  

Кожен учень повинен пам'ятати і про наступні витрати: на страхові поліси (близько 700 і 40 злотих/одноразово), внесок у батьківський комітет (50 злотих/одноразово) та навчальні підручники (сума залежить від класу і спеціалізації і починається від 300 зл. і вище одноразово).

Якщо Ви бажаєте пов'язати своє життя з інформатикою чи бажаєте бути електриком, можливо залізничником або Ви плануєте бути авіамеханіком, то даний технікум для Вас буде найкращим місцем продовження навчання у Польщі після 9-го чи 10-го класу української школи. 

Залиште заявку на нашому сайті і ми пройдемо з Вами всю вступну процедуру до даної школи, адже вже багато років допомагаємо українській молоді зі вступом до середніх та вищих навчальних закладів Польщі.

Поділитися:

Новини