8

Профілів

8

Комплекс Шкіл номер 2 в Наленчуві

Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie

Наленчув , Польща Показати на карті

Комплекс Шкіл номер 2 в Наленчуві

Місто: Наленчув
Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

Комплекс Шкіл номер 2 у Наленчуві (Zespół Szkół nr 2 w Nałęczowie) - польський середній навчальний заклад, який знаходиться неподалік Любліна у невеликому туристичному містечку Наленчув. Приймає на навчання учнів після 9-го та 10-класу української школи і дозволяє отримати загальну середню або професійну освіту.

ОПИС ПРОГРАМ НАВЧАННЯ

В комплекс шкіл входять три навчальні заклади - загальноосвітній ліцей ім. Стефана Жеромського, технікум номер 1 та професійна школа. Навчальна пропозиція відрізняється в залежності від обраного навчального закладу.

Ліцей з трирічним навчанням пропонує:

  1. Бізнесово-інженерний клас. Поглиблено вивчаються: географія або фізика, математика та іноземна мова (англійська або німецька).  
  2. Біолого-медичний клас. Поглиблено вивчаються: біологія, хімія та польська мова.
  3. Медіа-правовий клас. Поглиблено вивчаються: історія, польська мова та суспільствознавство.

Учні, які вступають до технікуму можуть обрати для себе один із напрямків навчання - готельний бізнес, туризм, економіст, інформатик, торговець. Навчання в технікумі триває 4 роки, по закінченню учень отримує окрім загальної освіти, ще і професійну освіту.

Професійна школа у Наленчуві - це один багатопрофільний клас. Це означає, що в одному класі можуть вчитись учні різних спеціальностей - наприклад, кухар, кондитер, столяр, електромеханік та інші. 

Іноземні мови, які доступні для навчання - це англійська, німецька, іспанська та французька.

Партнерами школи є Університет Марії Кюрі-Склодовської та Природничий Університет у Любліні.

НАВЧАЛЬНА БАЗА, ІНТЕРНАТ ТА ВИТРАТИ

Школа має добре розвинену і різноманітну базу для навчання. В шкільних будинках знаходяться добре обладнані лабораторії та спеціалізовані класи, а саме:

  • Клас іноземних мов, з аудіо- та відеообладнанням для навчання.
  • Клас підприємництва з комп’ютерами та аудіообладнанням.
  • Біологічно-хімічна лабораторія - обладнана відповідним устаткуванням для проведення наукових експериментів. Студія з оазисом зелені в школі.
  • Історичний клас - декор класу полегшує засвоєння історичних знань. Численні дошки та експонати з давніх часів допомагають молоді в навчанні.
  • Два повністю обладнані комп’ютерні класи.

У школі є також повністю комп’ютеризована бібліотека та читальний зал. Розвинений також і спорт, для занять є обладнаний гімнастичний зал, тренажерний зал та кілька сучасних спортивних майданчиків. Доступні спортивні секції - це футбол, волейбол та баскетбол.

Великою перевагою Комплексу Шкіл у Наленчуві є те, що інтернат для проживання учнів знаходиться на території навчального закладу. Кімнати дво- та чотириособові. Вартість - близько 60 злотих/місяць, триразове харчування - близько 9 злотих/день.

Додаткові витрати - це: страхування від нещасних випадків (орієнтовно 50 злотих/рік), загальне страхування (близько 600 злотих/місяць), підручники (300-500 злотих/одноразово), проїзний квиток та оплата батьківського комітету.

Школа в Наленчуві - це невеликий традиційний освітній осередок у курортному містечку на захід від Любліна. Ця школа підійде тим, хто не любить міської метушні, кому подобається курортний спокій і красива природа!

Поділитися:

Новини