5

Профілів

5

Комплекс Шкіл Сільськогосподарської та Харчової Промисловості ім. Владислава Станіслава Реймонта

Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu

Радом , Польща Показати на карті

Комплекс Шкіл Сільськогосподарської та Харчової Промисловості ім. Владислава Станіслава Реймонта

Місто: Радом
Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

Комплекс Шкіл Сільськогосподарської та Харчової Промисловості ім. Владислава Станіслава Реймонта (Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Radomiu) – польський державний професійний середній навчальний заклад, який приймає на навчання українських учнів після 9 або 10 класу. Школа функціонує близько 90 років і була створена в результаті злиття двох інших закладів: Комплексу Шкіл Механізації Сільського Господарства та Комплексу Садівничих Шкіл. Радом – це місто, яке функціонує на правах повіту і географічно належить до Мазовецького Воєводства.

Навчальна пропозиція Технікуму в Радомі

Агротехнікум дозволяє отримати фахову освіту за спеціальностями:

  • Ветеринар.
  • Технолог послуг громадського харчування.
  • Технолог обладнання та систем відновлювальної енергетики.
  • Ландшафтний дизайнер.
  • Технолог механізації сільського господарства та агротроніки.

Навчаючись в технікумі в Радомі можна отримати не тільки фах, після якого можна працювати, а і загальну середню освіту у Польщі. З цього слідує наступне: кожен учень після закінчення технікуму має вибір – або робота або продовження навчання в одному із польських університетів.

База та практична орієнтованість навчання

Технікум в Радомі має кілька власних будинків, серед яких: спеціалізовані лабораторії для спеціалістів із ландшафтного дизайну (теплиці, клумби та деревні розплідники) та громадського харчування (спеціально обладнані кухонні приміщення), ветеринарна та комп’ютерна лабораторії, станція діагностики автомобілів, полігони для навчання їзди на різних типах авто- та сільськогосподарського транспорту, бібліотека із мультимедійним центром, спортивні об’єкти: гімнастичний та тренажерний зали. Крім цього всього, школа є власником аграрного холдингу, орієнтовна величина якого 30 гектарів, де учні спеціальності механізація сільського господарства проводять практичні заняття за кермом сільськогосподарської техніки (тракторів, комбайнів та ін.)

Крім безпосереднього планового навчання існує можливість пройти курс підготовки для отримання водійських прав категорії B і T. Також бажаючі можуть брати уроки кінної їзди на спеціально обладнаному іподромі.

Для найкращих учнів школа організовує закордонні практики:

  • Leonardo da Vinci – практика в Німеччині в рамках проекту ЄС для учнів спеціальності громадське харчування.
  • Практики для учнів спеціальностей ландшафтний дизайн, відновлювальна енергетика та громадське харчування в рамках проектів PO WER та Erasmus +. Відбуваються переважно в Німеччині (земля Нижня Саксонія).

Інтернат та позакласна діяльність учнів

Для учнів, які проживають поза межами Радома, в тому числі і для українців, агротехнікум надає місця в інтернаті, з три разовим харчуванням типу кейтеринг. Учні проживають в кімнатах на чотири особи на двох поверхах. На кожному поверсі є туалети, ванні кімнати, підсобні приміщення, кухня та зали для навчання. Інтернат знаходиться за межами технікуму, доїзд займає близько 25-30 хвилин громадським транспортом.

Позакласна робота учнів – це гуртки за інтересами, де розвивається науковий потенціал учнів, навики роботи в команді та просто панує дружня атмосферам. Найпопулярнішими гуртками є біологічний (орієнтований, в основному на біологію тварин), автомеханічний, спортивний та гурток для майбутніх офіціантів та баристів. Варто відзначити також  і волонтерський рух, який підтримують учні школи та весь педагогічний колектив.

Навчання в технікумі в Радомі підійде для тих, хто бажає бути ветеринаром, кому подобається займатись сільським господарством та тим, хто хоче опанувати професію харчового технолога чи бажає займатись озеленення і благоустроєм земельних ділянок. Залишайте заявку на сайті або звертайтесь у один із наших офісів і ми успішно побудуємо процедуру Вашого вступу в цей технікум!

Поділитися:

Новини