4

Профілів

4
550 €

Вартість від

550 €

Загальноосвітній Академічний Ліцей Суспільної Академії Наук у Лодзі

Liceum Akademickie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

Лодзь , Польща Показати на карті

Загальноосвітній Академічний Ліцей Суспільної Академії Наук у Лодзі

Місто: Лодзь
Форма власності: Приватний
Вартість від: 550€

Загальноосвітній Академічний Ліцей Суспільної Академії Наук у Лодзі (Liceum Akademickie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi) - польський приватний загальноосвітній заклад, який приймає на навчання українських учнів після 9-го класу. Працює під патронатом одного з найбільших приватних університетів Польщі - Суспільної Академії Наук, яка має свої представництва у Лодзі, Варшаві та Кракові.  До 2019 року ліцей у Лодзі був повністю безкоштовним, з 2019 року платний. Вартість навчання можна переглянути у вкладці “Навчальна пропозиція”.  

Навчальна пропозиція

Кожен учень має змогу обрати один з 4 класів. Вибір класу залежить від вподобань учня і фаху, який він планує отримати у майбутньому. Пропозиція цього навчального року:

  1. Клас “Hipokrates” (біологічно-хімічний клас). Розширено вивчається математика, біологія та хімія. Після закінчення цього класу випускники найбільш підготовлені до вступу на природничі (нп., біологія, біотехнологія, ветеринарія) та медичні напрямки навчання (нп., фізіотерапія, косметологія, лікарська справа).
  2. Клас “Pitagoras” (математично-інформатичний клас). Розширено вивчається математика, інформатика та географія.  Майбутні професії до яких найбільш підготовлені учні - це інформатика, управління, фізика, графіка, економіка.
  3. Клас “Shakespeare” (лінгвістичний клас). Розширено вивчаються - польська мова, англійська філологія та історія. Філологічні, лінгвістичні та педагогічні - це напрямки до яких найбільш підготовлені випускники цього класу.
  4. Клас “Sofokles” (соціально-юридичний клас). Історія, суспільствознавство та польська мова - це предмети, які тут вивчаються розширено. Право, психологія - напрямки, які найбільше підходять випускникам цього класу.

Учні мають можливість обрати дві іноземні мови для вивчення. Основна - це, зазвичай, англійська та друга - німецька, французька або іспанська.

Навчання в ліцеї в Лодзі триває три роки (з 2020 року, згідно реформи польської середньої освіти, навчання в ліцеях триватиме 4 роки) і готує учнів до здачі матуральних екзаменів (аналог українського ЗНО) на підставі яких відбувається зарахування до польських ВНЗ.

Шкільна база, проживання та витрати

Школа знаходиться практично в самому центрі Лодзі і має добре підготовлену для навчання інфраструктуру - 10 комп’ютерних класів із найсучаснішим обладнанням та програмним забезпеченням, 2 комп’ютерні лабораторії, лекційні зали та великі аудиторії для викладання загальних предметів. Крім того загальноосвітній ліцей у Лодзі пристосований до осіб із обмеженими фізичними можливостями.

Свого власного інтернату школа немає, проте учні Проекту “Освіта без кордонів” проживають у загальній шкільній міській бурсі міста Лодзь. Дорога до школи щоденно займає близько 30 хв. громадським транспортом. Вартість проживання близько 120 злотих/місяць. Вартість три разового харчування 13 злотих/день.

Крім оплати за навчання, учні повинні купити книги (ціна близько 300-500 злотих), страховий поліс (ціна залежить від страхової компанії з якою працює школа в поточному навчальному році), оплати за батьківський комітет (близько 100 злотих/одноразово).

Загальноосвітній Академічний Ліцей у Лодзі - це сучасна освітня установа, яку обирають учні, які в майбутньому планують вступати до університетів Польщі і хочуть в повній мірі підготуватись до здачі випускних екзаменів; крім того, це заклад із високим рівнем навчання, куди беруть українських учнів із середньою оцінкою мінімум 10 балів на свідоцтві про закінчення 9 класів української школи; також це заклад із яким ми співпрацюємо вже не один рік і можемо його порекомендувати із повною впевненістю.