6

Профілів

6

Загальноосвітній Ліцей ім. Зоф'ї Налковської №8

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie

Люблін , Польща

Загальноосвітній Ліцей ім. Зоф'ї Налковської №8

Місто: Люблін
Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

VIII Загальноосвітній Ліцей ім. Зоф’ї Налковської у Любліні (VIII Liceum im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie) - державний середній навчальний заклад, який дозволяє отримати повну загальну середню освіту та готує школярів до вступу у ВНЗ Польщі. Історія школи починається з 1922 року і тягнеться до цих пір. На даний час в ліцеї навчається більше 300 учнів.

Навчальна пропозиція та база школи

Школа пропонує шість класів до вибору:

  1. Географічно-математичний клас. Розширено вивчаються: математика та географія. Додаткові предмети - англійська в туризмі та туризм. Це клас для майбутніх географів, природознавців, людей, які в майбутньому будуть професійно займатись туризмом. Клас підтримується науковими кадрами Факультету Наук про Землю та Економіки Університету Марії Кюрі в Любліні.
  2. Гуманітарний клас із фільмо- та театрознавством. Розширені предмети: польська та англійська мови. Додатково вивчаються - кіноосвіта та театральна освіта із елементами акторства. Клас обирають майбутні спеціалісти із фільмознавтсва, театрології, культурознавства, гуманітарних та художніх напрямків навчання.
  3. Біолого-хімічний клас із медичною допомогою. Розширення - біологія та хімія. Додаткові предмети - медична допомога та дієтологія із рослинництвом. Це клас для майбутніх студентів факультетів біології, хімії, охорони навколишнього середовища, фармації, медицини, медичної допомоги, дієтології. Працює під патронатом Факультету Хімії UMCS. Учні також беруть участь в семінарах організованих Природничим Університетом в Любліні, з яким школа має підписану умову про співпрацю.
  4. Військовий із внутрішньою безпекою. Предмети, які вивчаються розширено - географія і англійська мова. Додаткові предмети, які вивчаються - військова підготовка (в т.ч. самооборона) та внутрішня безпека (в т.ч. криміналістика). Клас із підвищеною фізичною підготовкою для майбутніх поліцейських, пожежників, прикордонників та військових. Функціонує під патронатом Муніципальної Поліції у Любліні.
  5. Клас психології та журналістики. Розширено вивчаються історія та польська мова. Додатково в програмі - елементи педагогіки та психології, журналістика та психологія медіа. Сюди вступають майбутні педагоги, психологи, філологи, журналісти та політологи. Клас працює під патронатом Інституту Історії та Факультету Педагогіки та Психології Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні.
  6. Математично-інформатичний клас. Поглиблено вивчаються - математика та інформатика.  Додатковий предмет - елементи програмування. Цей клас для майбутніх інформатиків, математиків та програмістів.

Перша іноземна мова для всіх учнів - це англійська, друга на вибір - французька, німецька, іспанська, російська.

В школі є 15 класів для загального навчання, бібліотека, мультимедійна зала, інформатичні зали з 30 комп’ютерами. У школі є цілий комплекс для занять різними ігровими видами спорту. У 2015/2016 роках школа пройшла повну термомодернізацію.

Свого інтернату школа немає, проте іноземні учні мають можливість проживати у загальноміських бурсах та інтернатах, де дітей харчують та доглядають за ними і які знаходяться неподалік навчального закладу.

Поділитися:

Новини