16

Факультетів

16
55

Напрямків

55
117

Спеціальностей

117
1600

Вартість від

1600 €

Гірничо-Металургійна Академія у Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Гірничо-Металургійна Академія у Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Державний
Вартість від: 1600 €

Гірничо-Металургійна Академія у Кракові (Краківський Гірничий Університет, пол. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (AGH) - найбільший та один з найкращих технічних ВНЗ Польщі. Державний, створений у 1919 році. Випускники університету цінуються роботодавцями: майже 70% перед захистом диплому уже працевлаштовані.

Рейтинги та відгуки про Гірничо-Металургійну Академію у Кракові

Краківський Гірничий Університет займає високі позиції у рейтингах. За версією Perspektywy це другий найкращий технічний університет Польщі та п’ятий серед ВНЗ усіх типів (2018). Міжнародні рейтинги CWUR, Webometrics та Unirank віддали Гірничо-Металургійній Академії імені Станіслава Сташиця четверте місце у рейтингу польських ВНЗ. Серед усіх університетів світу, представлених у рейтингах CWUR і Webometrics, AGH у Кракові посів 633 та 506 місця відповідно (2018). У 2017 році у рейтингу “Діаманти Форбс” зайняв 90 місце в категорії організацій, які розвиваються найбільш динамічно. Це найвища позиція серед усіх польських університетів.

За версією Perspektywy, 8 з 21 найпопулярніших технічних напрямків варто вивчати саме в AGH: автоматизацію та робототехніку, електротехніку, електроніку та телекомунікації, гірничу справу та геологію, біомедичну інженерію, механіку та машинобудування, мехатроніку, управління та виробничу інженерію. В міжнародному рейтингу навчальних програм Global Ranking of Academic Subjects 2017 дві спеціальності AGH потрапили у 50 найкращих: гірничодобувна промисловість (33 місце у світі) та металургійна інженерія (діапазон 51-75).

Відгуки про Гірничо-Металургійну Академію імені Станіслава Сташиця у Кракові підтверджують високу якість освіти, яку тут надають. Близько 80% випускників стверджують, що рішення про навчання в AGH було правильним. Приблизно такий же відсоток роботодавців назвали диплом Краківського Гірничого Університету додатковою перевагою при працевлаштуванні.

Навчальна пропозиція та вартість навчання у Краківському Гірничому Університеті

Навчальна пропозиція Гірничо-Металургійної Академії у Кракові - це 16 факультетів, один з яких є єдиним такого роду в Польщі (факультет кольорових металів).

Окрім польськомовних, дуже популярними є програми з іншими мовами викладання (англійська, німецька, французька та російська). Близько 700 із 30000 студентів AGH є іноземцями. Більшість приїхали з України.

Студенти активно приймають участь у програмах обміну та користуються можливістю частину року навчатись в іншій країні (Erasmus+, SMILE, T.I.M.E., CEEPUS та інші). Ще одна форма міжнародної співпраці університету - програми подвійного диплому з університетами Франції, Японії, Німеччини та України.

Вартість навчання в AGH Кракова для іноземців стартує від 1075 євро за семестр. Власники Карти Поляка вступають до університету на рівних з громадянами Польщі правах та навчаються безкоштовно.

Щороку університет оформляє близько 100 патентів та тісно співпрацює з бізнесом. Серед партнерів Гірничого Університету в Кракові - Cersanit, Delphi Poland, HAFNER, IBM Polska, Motorola Solution, Siemens, Volkswagen Motor Polska та багато інших. Співпраця стосується розробки актуальних для економіки навчальних програм, спонсорства, практик та стажувань.

Інфраструктура університету

Кампус Гірничо-Металургійної Академії у Кракові займає 38 гектарів. У 2015 році його відзначено конкурсом “Краків - мій дім” у категорії архітектури публічного простору. Інфраструктура AGH - це сучасні будівлі, скульптури, пов’язані з навчанням експонати та багато зелені. Матеріально-технічна база університету включає в себе 800 сучасних лабораторій, а один із комп’ютерів належить до 100 найпотужніших у світі.

Студентське містечко Гірничого Університету є центром студентської культури Кракова. У п’яти клубах постійно організовуються цікаві для молоді дійства, а на футбольних полях, баскетбольних майданчиках і тенісних кортах проходять спортивні змагання. У містечку є все необхідне для комфортного та цікавого дозвілля молоді міста.

Рівень забезпечення студентів гуртожитками у Гірничо-Металургійній Академії імені Станіслава Сташиця в Кракові доволі високий. Університет пропонує 8000 місць у 20 домах студента. Вартість проживання є найнижчою серед усіх університетів Кракова (370-430 злотих).

Мрієш про якісну технічну освіту в Європі? Натискай “Подати заявку” або звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів” та дізнайся більше про переваги навчання у Краківському Гірничому Університеті.

Поділитися:

Новини