3

Факультетів

3
10

Напрямків

10
14

Спеціальностей

14
4200

Вартість від

4200 €

Медичний Університет у Любліні

м. Люблін , Польща Показати на карті

Медичний Університет у Любліні

Місто: м. Люблін
Форма власності: Державний
Вартість від: 4200 €

Медичний Університет у Любліні (Люблінський Медичний Університет, пол. Uniwersytet Medyczny w Lublinie) - державний університет у Польщі. Починає свою історію у 1944 році, як факультет лікарської справи Університету Марії Кюрі-Склодовської, однак вже з 1950 року стає окремим навчальним закладом. Надзвичайно популярний серед іноземних абітурієнтів.

Факультети та навчальна пропозиція Медичного Університету у Любліні

У Люблінському Медичному Університеті діють 4 факультети: факультет лікарської справи з стоматологічним відділенням, факультет лікарської справи з англомовним відділенням, фармацевтичний факультет з відділом медичної аналітики та факультет наук про здоров’я. ВНЗ пропонує широкий ряд англомовних програм навчання, що робить його популярним серед іноземців. Так, з 7000 студентів майже 1500 приїхали з інших країн. Іноземних абітурієнтів найбільше приваблюють лікарська справа та стоматологія.

Медичний Університет у Любліні - це понад 1300 кваліфікованих викладачів і потужна дидактична база. Студенти навчаються з використанням сучасного обладнання та активно практикуються у закладах охорони здоров’я.

Важливою складовою освітнього процесу є міжнародна співпраця. Студенти Люблінського Медичного Університету мають можливість навчатись на базах клінік США у Нью-Йорку, Луїзіані та Іллінойсі. Доступними є обмінні програми, за якими частину року можна навчатись в університеті-партнері з іншої країни (Erasmus+).

Для іноземців вартість навчання в Медичному Університеті в Любліні стартує від 2100 євро за семестр. Власники Карти Поляка є винятком з правила, адже мають право вступати на рівних з поляками правах і здобувати вищу медичну освіту безкоштовно.

Науковий потенціал, студентське життя та гуртожитки Медичного Університету у Любліні

Люблінський Медичний Університет є потужним осередком клінічних досліджень. Навчальний заклад залучений до проектів MOCHA (дослідження у сфері дитячого здоров'я), RAMCIP (розробка робототехніки для полегшення життя людей похилого віку, що страждають від деменції), ReMeDi (розробка робототехніки для медичної діагностики пацієнтів) та інших.

В університеті створені всі умови для дозвілля та розвитку хобі студентів: тут діють наукові, художні, спортивні гуртки, хор, видавництво журналу та самоврядування. В Медичного Університету в Любліні є 4 гуртожитки загальною кількістю 980 місць.

Мрієш про вищу медичну освіту в Польщі? Отримай детальну консультацію, залишивши заявку на сайті або звертайся до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів”.

Поділитися:

Новини