1

Факультетів

1
7

Напрямків

7
17

Спеціальностей

17
1060

Вартість від

1060 €

Суспільна Академія Наук у Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Суспільна Академія Наук у Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1060 €

Суспільна Академія Наук у Кракові (пол. Społeczna Akademia Nauk Kraków (SAN Kraków) - популярна філія найбільшого приватного університету Польщі (Суспільної Академії Наук). В навчальному процесі ВНЗ виключна роль надається практичному аспекту та інноваційним підходам.

Рейтинги та відгуки про Суспільну Академію Наук у Кракові

Позиції у рейтингах та відгуки про SAN Kraków підтверджують: це вдале місце для отримання вищої освіти в Польщі. Суспільну Академію Наук у Кракові (спільно з іншими філіями SAN) абітурієнти обирають частіше, ніж будь-який інший приватний університет країни (за даними Міністерства Науки і Вищої Освіти). Дослідження тижневика Wprost підтверджують: SAN належить до провідних десяти недержавних ВНЗ за цінністю для роботодавців. Навчальні програми університету теж отримують позитивні відгуки: тутешні МВА є одними з найпопулярніших у Польщі.

Навчальна пропозиція та вартість навчання у SAN Краків

Навчальна пропозиція Суспільної Академії Наук у Кракові - це один факультет (прикладних наук) та понад 15 спеціальностей. Мови викладання - польська та англійська. Серед цікавих спеціальностей - управління в кризових ситуаціях та рятувальні операції, бізнес та співпраця на європейському ринку, медіа та комунікація в ЄС.

Знайти місце для проходження практики та стажування студентам Суспільній Академії Наук у Кракові допомагає Бюро Кар’єр. Серед бізнес-партнерів SAN у Кракові - IBM, Panasonic, Fujitsu Technology Solutions, Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie, Krakowski Instytut Badań i Rozwoju Przedsiębiorczości та інші.

Вартість навчання в SAN Краків стартує від 1030 євро за рік. Університет пропонує гнучку систему знижок та стипендії.

Студентам доступні переваги міжнародної співпраці ВНЗ, зокрема обмінна програма Erasmus+, яка дозволяє частину року навчатись в університеті іншої країни.

Інфраструктура та гуртожитки Суспільної Академії Наук у Кракові

Населення Кракова на чверть складається зі студентів. Тут найкрасивіші студентські містечка, популярні нічні клуби та все необхідне для комфортного навчання і відпочинку. Ті, хто здобуває освіту в SAN Krakow, автоматично стають частиною великої дружньої спільноти. Студенти займаються у сучасних аудиторіях та лабораторіях,  а у вільний час приймають участь в наукових, творчих та спортивних гуртках.

У SAN Кракова гуртожитків немає, однак для клієнтів Проекту “Освіта без кордонів” це не проблема. Ми підберемо комфортне місце для проживання за доступною ціною.  

Мрієш навчатись у Кракові? Дізнайся більше - звернись до найближчого представництва Проекту “Освіта без кордонів” або залишай заявку на сайті.

Поділитися:

Новини