2

Факультетів

2
4

Напрямків

4
14

Спеціальностей

14
890

Вартість від

890 €

Університет Інформатики м. Лодзь

м. Лодзь , Польща Показати на карті

Університет Інформатики м. Лодзь

Місто: м. Лодзь
Форма власності: Приватний
Вартість від: 890 €

Університет Інформатики в Лодзі (Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi) - польський вищий навчальний заклад приватної форми власності, який займається підготовкою спеціалістів в галузі інформаційних технологій, гуманітарних та природничих наук. Університет був створений у 1997 році під назвою Вища Школа Інформатики, а першим напрямком навчання стала "Інформатика".

З плином часу університет розвивався та розвивалась його навчальна пропозиція. 

Університет серед інших вирізняє тісна співпраця із такими гігантами IT-індустрії, як CISCO та Microsoft, спільно з якими проводить курси для своїх студентів. Наприклад, Microsoft IT Academy при WSIU була утворена у 2003 році, за допомогою якої студенти мають змогу вчитись сучасним ІТ-технологіям на основі програмного забезпечення компанії Microsoft. Після проходження курсів MOC (Microsoft Official Course) студенти мають змогу отримати сертифікати: Microsoft Certified Professional, Microsoft Certified System Administrator та Microsoft Certified Systems Engineer.

Програма Cisco Networking Academy дозволяє студентам опанувати навики проектування, розвитку та підтримки комп'ютерних мереж. Випускники курсу можуть отримати професійний сертифікат Cisco Certified Networking Associate (CCNA).

Крім вище зазначених компаній WSIU є партнером і інших компаній у яких студенти університету мають змогу проходити практику. Зокрема:

Університет Інформатики розвиває не тільки інформатичне спрямування, а й і піклується про реабілітацію та фізичне відновлення власних студентів. При ВНЗ функціонують такі установи, як:

  • Осередок спорту та рекреації "Анжеліка", де є спортивний зал, тренажерний зал, басейн, зал для біологічного відновлення.
  • Центр реабілітації та косметології, який проводить біологічну, неврологічну та ортопедичну реабілітацію.

При WSIU функціонує гімназія (спортивний, мовно-інформатичний та двомовний класи) та загальноосвітній приватний ліцей ABiS (спортивний клас та клас із розширеною англійською мовою). Для зовсім маленьких діток при університеті відкритий "School for child", де дітей вчать основ англійської, інформатики та розвивають креативність. Проект "Освіта без кордонів" пропонує безкоштовне навчання в Польщі після 9-го класу.

Студенти проживають в гуртожитку на території університету.

Для отримання детальної інформації щодо вступу до Університету Інформатики у Лодзі, рекомендуємо Вам заповнити анкету або звернутись в в один із офісів Проекту "Освіта без кордонів" в Україні.

Поділитися:

Новини