Природничі напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

2
Міст

Міст

24
ВНЗ

ВНЗ

60
Напрямків

Напрямків

144
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 22 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 58 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Напрямки навчання

Всього: 144 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників природничих спеціальностей

Випускники природничих спеціальностей ВНЗ Польщі будують успішну кар’єру в медицині, охороні навколишнього середовища, науково-дослідних установах та практично у всіх галузях виробництва. Природничі науки - це широке поле для фундаментальних досліджень, тому частина студентів продовжує навчання в аспірантурі, докторантурі, реалізовує себе у викладанні.

Перспективність природничого напрямку обумовлена збільшенням впливу людської діяльності на навколишнє середовище. Вирішення наростаючих екологічних проблем потребує фахівців, тож у найближчі десятиліття випускники природничих напрямків матимуть вдосталь важливої для існування людства роботи.

З розвитком технологій з’являються нові професії: біоінформатика, біоінженерія, нейробіологія тощо. Природничі ВНЗ Польщі адаптовуються до вимог ринку праці і пропонують абітурієнтам затребувані спеціальності. Викладачі дають студентам грунтовну практичну підготовку на базі сучасно облаштованих лабораторій. Європейські академічні традиції поєднуються з інноваційними розробками. Випускники природничих спеціальностей університетів Польщі готові до працевлаштування у будь-якій країні світу. Середньомісячний заробіток випускників природничих спеціальностей за даними 2016 року становив у Польщі близько 1930 злотих (система моніторингу професійної долі випускників ELA).

Де отримати якісну освіту за природничими напрямками

Внутрішньодержавний польський рейтинг Perspektywy 2018 назвав найкращими університетами для вивчення більшості природничих напрямків (біологія, географія, геологія, охорона середовища) Ягеллонський Університет, Університет ім. Адама Міцкевича в Познані та Варшавський Університет. Міжнародний рейтинг QS World University Rankings 2018 додав до свого переліку ще Варшавський університет природних наук.

Кількість заявок на природничі спеціальності в Польщі складає 5-19 чоловік на одне місце. Найбільшими є конкурси на хімію та судову токсикологію, біоінформатику, біоекономіку, ветеринарію та біохімічну інженерію.

Польський портал wynagrodzenia.pl у 2016 році проаналізував середній розмір місячного заробітку випускників природничих та сільськогосподарських ЗВО Польщі. Перші місця у рейтингу посіли Варшавський університет природних наук (4653 злотих), Університет технічних та природничих наук ім. Яна і Анджея Снядецьких в Бидгощі (4525 злотих) та Природничий Університет в Познані (4300 злотих).

За даними польської системи моніторингу ELA щодо природничих напрямків навчання, у 2016 році найвищими були заробітки у випускників спеціальностей біоінформатика і біологія систем (Варшавський Університет), охорона середовища (Варшавська Політехніка) та застосування фізики в біології та медицині (Варшавський Університет).

Вартість та тривалість навчання

Вартість навчання за природничими напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію. Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару).

Тривалість навчання за природничими напрямками на бакалавраті становить 3-4 роки, на магістратурі - 1-2 роки. Для деяких спеціальностей є неподільна магістратура тривалістю 5 років.

Обирай природничу освіту за кордоном - світ відкритий для Тебе!

Університети Польщі пропонують якісну природничу освіту та європейський диплом. Рішення про навчання за кордоном - правильне і важливе. Щоб вступ був максимально комфортним, а результати виправдали очікування, варто скористатись послугами професіоналів. Команда проекту “Освіта без кордонів” переконана - хороша освіта має бути доступною. Понад 10 років ми допомагаємо абітурієнтам стати студентами престижних закордонних ВНЗ та відкрити для себе світ можливостей. Більше 3000 випускників уже в цьому переконались. Обирай природничу освіту за кордоном - а про формальності подбаємо ми!