Про навчання за кордоном

Сьогодні Проект "Освіта без кордонів" пропонує інформацію про вищу освіту за кордоном: основні аспекти та умови на прикладі Польщі.

Вища освіта за кордоном - важливий крок в житті студента

Студентство - це пора в житті кожної людини, яка запам’ятовується назавжди. Але досить часто, вітчизняні освітні заклади не дають або не задовольняють бажані і необхідні результати. Як альтернатива в даному випадку - це отримання освіти в Європі. Всупереч загальноприйнятій думці, в Європі в багатьох освітніх закладах не перевищує за вартістю освіту у вітчизняних вузах. А отриманий диплом оцінюеться набагато вище наших, завдяки чому можна знайти престижну роботу і згодом отримати ПМП в будь-якій країні і не тільки в європейській.

Бакалаврат та магістратура в Польщі

Давайте розглянемо основні види і моменти навчального процесу. Сьогодні отримання середньої освіти в ЄС досить поширене явище. Це досить непоганий досвід у розвитку світогляду та формуванні дітей або підлітків, це вміння самостійного прийняття рішень. Пропонуються різні типи і напрями освіти, і можливість вибору профілю основного напрямку в майбутньому.

Не менш популярним сьогодні є бакалаврат або магістратура за кордоном. Перед вступом слід проходити додаткові підготовчі курси польської або англійської мови, оскільки навчання вузах Польщі (особливо навчання в Варшаві) можливе як на польському, так і часто пропонується англійською (як правило, програми подвійного дипломування).

По закінченні рівня бакалавр в Україні або іншій країні, можливо навчання в Польщі на магістратурі, завдяки чому у вас буде можливість змінити спеціальність і таким чином бути більш універсальним фахівцем на ринку праці. Магістратура в Польщі також, як і бакалаврат, відкриває багато дверей в майбутнє життя студента.

Додаткові можливості під час здобуття вищої освіти за кордоном

У разі необхідності у вищих закладах освіти Європи існує різноманітний перелік послуг для адаптації. В ряді установ працюють відділення для надання допомоги іноземним студентам, в тому числі -  і українським учням, а також молоді з інших держав.  Крім цього, у кожному навчальному закладі існує так зване практичне і кар'єрне бюро, завдання якого - допомога в складанні резюме, пошук місця проходження практики та працевлаштування. У більшості випадків ретельно вибране місце практики стає подальшим місцем роботи.

Тим студентам, які входять до складу спортивній збірної виша і відстоюють честь установи на спортивних змаганнях, виплачують спортивну стипендію. Всупереч розхожій думці, сьогодні отримати освіту за кордоном можна абсолютно безкоштовно або за мінімальної її вартості - для оплати, яка вимагається в більшості випадків, існують пільгові тарифи. Звичайно, не можна знімати з рахунків також проживання та харчування студента, але видаткова частина всіх разом узятих таких витрат найчастіше менше, ніж подібні розтрати в мегаполісах нашої країни.

Для держав - членів ЄС, інвестиції в освітню галузь займають провідні позиції, тому аудиторії для навчання і лабораторних досліджень оснащені згідно найвищим вимогам учнів і викладачів. Дипломи, які видаються по закінченню європейських вишів забезпечують не тільки високу якість пройденого навчання, але і кваліфіковані знання і вміння, великий і різноплановий досвід взаємодії з різними по національності, релігії та менталітету людьми. Отримання освіти за кордоном - один з головних шляхів людського життя.

Отримати освіту в Європі можна з нашим проектом "ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ"

Ми пропонуємо Вам цілий комплекс послуг, для того щоб Ви могли без проблем отримати якісну вищу освіту в Європі. Ми пропонуємо курси вивчення мов, підготовчі курси для вступу до вузів, ознайомчі візити у Ваші майбутнє університети і найголовніше вступ і навчання в європейському ВНЗ! Заповніть анкету і ми зв'яжемося з Вами. Почати вчиться і отримати якісну освіту легко, зробіть тільки перший крок!

Поділитися:

Новини