Проект “Освіта без кордонів” представляє в Україні найпрестижніші польські ВНЗ та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені з правами приймальної комісії. Вся процедура вступу відбувається в Україні.
Ми вже 12 років на ринку України і маємо сотні чудових історій успіху наших студентів! А кожний з них колись покроково пройшов той шлях, який описаний нижче.
ПОКРОКОВА процедура вступу:
- Заповніть на сайті анкету абітурієнта.
- Отримайте консультацію щодо вибору ВНЗ, напрямку, спеціальності, процесу навчання за кордоном, порядку оплат та проживання.
- Оберіть ВНЗ, напрямок, спеціальність.
- Пройдіть кваліфікаційну співбесіду стаціонарно чи дистанційно.
- Надайте необхідний пакет документів та укладіть договір із Проектом “Освіта без кордонів” .
- Отримайте підтвердження про зарахування студентом до обраного ВНЗ.
Вступ до Польщі. Як стати студентом польського вищого навчального закладу (ВНЗ)?
Українська освіта нині перебуває в самому розпалі реформ. Закрилися багато приватних вишів, вимоги до складання випускних іспитів (ЗНО) високі. Бали, які набрав випускник, склавши ЗНО, згідно закону, дійсні лише один рік. І якщо, з першої спроби вступити не вийшло, іспит доведеться складати наново. Система вступу до вищого навчального закладу в Україні непрозора і заплутана. Більшість вишів відкривають секрети прохідного балу і умови вступу на бюджет лише наприкінці поточного навчального року.
На фоні підвищених вимог до випускника і високої плати за навчання у вищому навчальному закладі якість освіти, технічна база українських ВНЗ, організація практики і навчального процесу бажають бути кращими.
Так що ж робити? Вочевидь, отримати освіту в європейському виші!
Таке рішення з року в рік приймають все більше і більше українських абітурієнтів. Для українців вступ до Польщі – слушний з багатьох причин шлях до отримання затребуваної спеціальності.
Якщо ви маєте страхи та сумніви, нічого не знаєте про систему освіти в Польщі, правила вступу до польських вишів, навчальний процес, вартість навчання, побут студентів і витрати на прожиття, дочитайте цю статтю до кінця.
П’ять причин отримати вищу освіту в Польщі
- Прозора процедура вступу до ВНЗ – ніяких хабарів, несподіванок, черг, «домовленостей».
- Впевнена позиція Польщі в освітній галузі – визнання дипломів ЄС та іншими країнами, величезний досвід праці зі студентами з різних країн, програми міжнародного обміну, чудова технічна база навчальних закладів.
- Нескладна адаптація юних абітурієнтів до життя в Польщі.
- Невисока плата за навчання (від 500 до 2000 євро на рік).
- Можливість працевлаштування в ЄС
Ми навіть не згадували про можливість недорогих подорожей за студентськими знижками, отримання подвійних дипломів, організований побут в гарних умовах, практика в престижних європейських компаніях.
Що потрібно для вступу до Польщі?
Бажання, кошти, шкільний атестат і знання мови.
Справа в тім, що навчання в польських вишах відбувається двома мовами – польською та англійською. При цьому плата за навчання англійською дещо вища. Вступні іспити складати не потрібно – ані до державного, ані до приватного ВНЗ. Виняток з цього правила – медичні вузи, консерваторії, факультети архітектури.
Щоб допомогти Вам і Вашій дитині обрати спеціальність, ВНЗ, підготувати документи, пройти співбесіду, відкрити освітню візу, укласти договір (угоду) на навчання, знайти житло майбутньому студенту – і працює проект «Освіта без кордонів». Для українців умови вступу до польського вишу - прості і незмінні.
Як побудована система освіти в Польщі?
Станом на 2016 рік в Польщі існує 450 вищих навчальних закладів, з них 320 – приватні.
Польща прийняла Болонську систему освіти, в якій є два основних ступені:
- бакалавр ( навчання триває 3 – 3,5 роки)
- магістр ( 1,5 - 2 роки).
Є дві основні відмінності між польською системою освіти та українською:
- Вік абітурієнтів. Польським студентам першого курсу - 19-20 років, а не 16-17 (як українським). Отже, якщо ви вирішили навчати дитину в Польщі, то витратити рік на вивчення мови і підготовку до майбутньої спеціальності – цілком прийнятне рішення.
- У Польщі практичній складовій освіти приділяють набагато більше уваги. Студенти йдуть на практику буквально з першого курсу, і не отримують масу теоретичних знань без практичних прикладів.
Поділитися: