Безкоштовні курси польської мови у Групі Шкіл Вістула

  • 19 лютого 2019 р.

Безкоштовні курси польської мови для кандидатів в Університет Бізнесу у Вроцлаві та Університет Вістула у Варшаві

Вже декілька років підряд Вроцлавський Університет Бізнесу надає знижку в оплаті за навчання для власних кандидатів. Крім того, існує можливість отримати в подарунок місяць або два курсів польської мови у Вроцлаві. Деталізація акцій:

  1. Знижки до 250 євро (залежить від напрямку) на перший рік навчання при умові річної оплати до 31.03.2019.
  2. При умові оплати за рік навчання до 31.03.2019 кандидат отримує два місяці безкоштовних курсів польської мови у подарунок.
  3. При умові оплати навчання за семестр до 31.03.2019 кандидат отримує місяць безкоштовних курсів польської мови у подарунок.

Навчальну пропозицію університету, опис, ціни за навчання Ви можете переглянути тут.

Один з найбільших та найпопулярніших приватних університетів Польщі - Університет Вістула у Варшаві, також підготував для своїх вступників заманливу пропозицію безкоштовних курсів польської або англійської мови:

  1. При умові оплати за рік навчання до 30.04.2019 кандидат отримує два місяці безкоштовних курсів польської або англійської мови у подарунок.
  2. При умові оплати за семестр навчання до 30.04.2019 кандидат отримує місяць безкоштовних курсів польської або англійської мови у подарунок.

Опис та вартість навчання у Академії Фінансів та Бізнесу Вістула Ви можете переглянути тут.

Дізнатись більше про переваги навчання в цих університетах, умови акцій, варіанти проживання у Варшаві та Вроцлаві, витрати на навчання чи інші нюанси освіти в Польщі Ви можете, звернувшись в один з наших офісів або залишивши заявку з Вашими питаннями у нас на сайті.

Поділитися: