2

Профілів

2

Академічний Технікум при Міжнародній Вищій Школі Логістики і Транспорту

Technikum Akademickie przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Вроцлав , Польща

Академічний Технікум при Міжнародній Вищій Школі Логістики і Транспорту

Місто: Вроцлав
Форма власності: Приватний
Вартість навчання: Безкоштовно

Академічний технікум при Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві (Technikum Akademickie przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu) - це приватний техінкум у місті Вроцлав, навчання безкоштовне.

Академічний Технікум при MWSLIT - це сучасна загальноосвітня школа з правами державної школи. Тут виховують фахівців, які постійно користуються попитом на ринку праці, бо впроваджують інноваційні навчальні програми відповідно до основної програми для окремих професій.

Студенти можуть розраховувати на постійну підтримку професійного та спеціалізованого викладацького складу та належне медичне обслуговування. Заняття проводяться в сучасно обладнаних аудиторіях, лабораторіях та спеціалізованих лабораторіях .

Переваги закладу:
 • іноземні контакти, що гарантують участь у навчальних візитах, стажуваннях;
 • основні викладачі з ділового світу, які допоможуть сформувати навички, необхідні на ринку праці;
 • широкий спектр позакласних заходів;
 • можливість працевлаштування у ділових партнерів школи;
 • сучасно обладнані класи;
 • заняття з професійних предметів, що проводяться в малих групах;
 • пільгові умови для продовження навчання у MWSLiT у Вроцлаві.
Навчальна пропозиція:
 • Технік логіст

Технічні працівники логістики працюють у логістичних, торгових, експедиторських та ін компаніях. Найчастіше вони займають посади координаторів закупівель та збуту, експедиторів, торгових представників та складів. Вони можуть також працювати у відділах з прогнозування продажів та попиту, планування закупівель, електронній комерції, обслуговування клієнтів та управління центрами розподілу, а також адміністраторами автопарку та організаторами транспорту.

 • Технік інформатик

Це одна з найбільш швидкозростаючих галузей на ринку праці. Особа, яка має звання ІТ-техніка, може знайти роботу в таких місцях, як установи, що займаються створенням та експлуатацією комп’ютерного програмного забезпечення, компанії, що продають комп’ютерне обладнання, компанії, що встановлюють програмне забезпечення та комп’ютерні мережі, пункти обслуговування комп’ютерного обладнання, графічні та звукові студії, а також усі типи підприємств та установ, що використовують комп’ютери.

 • Технік експедитор

Транспорт та експедиція належать до галузі економіки, що постійно розвивається, і техніки експедитори - серед затребуваних працівників. Експедитор може працювати в логістичних, експедиторських та транспортних компаніях, агентствах морського та повітряного порту та у всіх компаніях, що перевозять вироблені товари, а також в оптовій торгівлі. Компанії з ІТ та телекомунікаційної галузі також шукають експедиторів.

 • Технік економіст

Випускник технік економіст може бути працевлаштований у всіх суб’єктах господарювання, незалежно від їх організації та форми власності: в банках, соціальному страхуванні, бухгалтеріях, податкових службах, компаніях, що займаються торгівлею нерухомістю, консалтингових компаніях. Набуті навички дозволяють випускнику вести власний бізнес. Технік-економіст займає посади в суб’єктах малого бізнесу, а також у компаніях та установах, де потрібні базові знання та навички у галузі фінансів та бухгалтерії.

 • Технік будівельник

Будівельний технік може виконувати та контролювати організацію професійних завдань, пов’язаних із: будівництвом односімейних будинків, багатоквартирних будинків, промислових та громадських об’єктів; будівництво інженерних споруд, оцінкою вартості будівельних робіт, обслуговуванням будівельних конструкцій; виробництвом будівельних матеріалів та елементів; управлінням будівлею. Будівельний технік також може працювати в конструкторських бюро помічником проектувальника, а після набуття відповідного досвіду роботи отримати кваліфікацію будівельника за будівельною та будівельною спеціальністю, а також керувати власною будівельною компанією.

 • Технік геодезист

Технік-геодезист може знайти роботу в компаніях та геодезичних підприємствах, в центрах геодезичної та картографічної документації, у геодезичних бюро як картограф-кресляр чи геодезист

Поділитися:

Новини