5

Профілів

5

Комплекс Будівельних Шкіл ім. Євгеніуша Квятковского

Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie

Люблін , Польща

Комплекс Будівельних Шкіл ім. Євгеніуша Квятковского

Місто: Люблін
Форма власності: Державний
Вартість навчання: Безкоштовно

Комплекс Будівельних Шкіл ім. Еугеніуша Квятковського у м. Люблін (Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie) - державний середній навчальний заклад, який знаходиться у м. Любліні і спеціалізується на підготовці фахівців в області будівництва та деревообробки. Українські школярі можуть вступати до школи після 9-го класу і до досягнення 18 років.

Напрями підготовки учнів

Комплекс шкіл складається із двох технікумів (будівельний та деревообробний) і професійної школи.

В рамках навчання в технікумі учні мають змогу отримати освіту за такими спеціальностями:

  • Будівельник - по закінченні випускник зможе виконувати, організовувати та контролювати будівельні роботи і готувати кошторис та тендерну документацію.
  • Сантехнік - випускники цієї спеціальності зможуть організовувати та проводити роботи, пов’язані із будівництвом, обслуговуванням, ремонтом, модернізацією водопровідних, каналізаційних та газових, а також теплових мереж та вузлів.
  • Обладнання та системи відновлювальної енергетики - учні по закінченні вмітимуть проводити роботи зі встановлення систем відновлювальної енергетики, самостійно підбирати компоненти та пристрої для перетворення теплової, механічної та електричної енергії, самостійно складати такі пристрої, як сонячні колектори, теплові насоси, котли на біомасі.
  • Оздоблювальні роботи в будівництві - школярі цього напрямку навчатимуться всіх аспектів внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт в будівництві.
  • Деревообробка - учні вчаться працювати, програмувати, обслуговувати верстати, що використовуються в обробці деревини, проводити роботи пов’язані із реставрацією та ремонтом виробів з дерева.

Крім спеціальностей, що пропонуються у технікумі, українські учні можуть обрати для продовження навчання у Польщі і професійну школу, тут навчання триває на рік менше і дозволяє отримати тільки фах. Серед професій, які пропонує Школа Квятковського - столяр, покрівельник, муляр-штукатур, електрик, сантехнік, спеціаліст із будівельних та оздоблювальних робіт.

Як проходить процес навчання?

Практики для учнів

З огляду на характер навчання у технікумі, надзвичайно важливим компонентом самого процесу навчання є проходження практик та набуття практичних навиків виконання робіт відповідно до фаху, який обрав учень.

Частину питання ми висвітлили в попередньому блоці, там можна побачити, як виглядають спеціалізовані класи (будівельний та столярний класи, клас для занять сантехнічними роботами та лабораторія для занять із відновлювальної енергетики), де учні мають змогу закріпити теоретичний матеріал.

Важливо відмітити і закордонні стажування у будівельних фірмах Німеччини для учнів технікуму.

Якщо ж говорити про школярів професійної школи, то практики для них проводяться у формі дуального навчання (теоретичне навчання у школі, практика у партнерських фірмах школи).  За свою роботу учні отримають фінансову винагороду.

Проживання та харчування учнів технікуму в Любліні

Школа має свій інтернат, який знаходиться в тому ж приміщенні. Кімнати на чотири особи. Діти знаходяться під наглядом вихователів 24 години на добу. В підвалі знаходиться їдальня,кухня, спортзал та пральна кімната.

Проживання коштує близько 110 злотих/місяць, триразове харчування 15 злотих/день.

Кількість місць, які виділяє нам дирекція школи є дуже обмеженою, тому якщо Вас зацікавив даний навчальний заклад, бронюйте місця вже зараз.

Поділитися:

Новини