6

Профілів

6
115 €

Вартість від

115 €

TEB Технікум Валбжих

TEB Technikum Wałbrzych

Валбжих , Польща

TEB Технікум Валбжих

Місто: Валбжих
Форма власності: Приватний
Вартість від: 115€

TEB Технікум Валбжих (TEB Technikum Wałbrzych) - це один із багатьох технікумів, які входять до найбільшої загальнодержавної мережі  шкіл TEB Edukacja у 45 містах Польщі.

Навчальний заклад пропонує сучасну та професійну навчальну базу: спеціально обладнані аудиторії та професійні лабораторії та класи.

У технікумі TEB Edukacja - найновіше професійне обладнання, на якому можна буде вчитися та працювати в майбутньому. Завдяки цьому, а також завдяки чудовим вчителям - прекрасним вихователям та спеціалістам у своїй професії - можна буде краще готуватися до обраної професії та бути більш конкурентоспроможними на ринку праці. Для того, щоб мати перевагу над іншими та добре пізнавати секрети майбутньої професії, заклад постійно інвестує в сучасне та спеціалізоване обладнання.

Завдяки меценатським класам, тобто співпраці з найвідомішими компаніями у світі, тут можна вчитися у кращих. Технікум надає можливість отримати додаткову кваліфікацію та сертифікати на курсах, тренінгах, шоу чи майстер-класах, організованих школою. Тут дбають про те, щоб студенти вчились у кращих практиків.

Основні партнери, які підтримують навчальний процес, надаючи цікаві та професійні навчальні матеріали, комп’ютерні програми, обладнання та косметику, необхідні для занять - це міжнародні компанії, відомими у всьому світі:

Поділитися:

Новини