3

Факультетів

3
15

Напрямків

15
77

Спеціальностей

77
790

Вартість від

790 €

Академія WSEI в Любліні

м. Люблін , Польща Показати на карті

Академія WSEI в Любліні

Місто: м. Люблін
Форма власності: Приватний
Вартість від: 790 €

Університет Економіки і Інновацій у Любліні (Вища Школа Економіки і Інновацій у Любліні, пол. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie (WSEI) - найбільший недержавний університет Східної Польщі. Є неприбутковою установою. Заснований у 2000 році Польським фондом підтримки центрів економічного розвитку “OIC Poland”. В університеті навчаються близько 6500 студентів, в тому числі 500 іноземців. Найпопулярнішими серед студентів з інших країн є спеціальності інформатика та логістика.


З 1 жовтня 2022 року Університет економіки та інновацій у Любліні отримав статус Академії. Завдяки останній оцінці наукових підрозділів університет змінив свій статус. Його результати дозволяють нам приєднатися до суворої групи академічних університетів країни. Як один із небагатьох університетів у Польщі, WSEI отримав категорію «A» за результатами параметризації в дисципліні «Технічні ІТ та телекомунікації», а також категорію B+ у дисципліні «Економіка та фінанси». Ці результати також дозволяють створити докторську школу та присудити докторські ступені в цих областях».


З 1 жовтня 2022 року Люблінський університет економіки та інновацій є Люблінською академією WSEI

 

Академія WSEI у Любліні - рейтинги та визнання

Університет Економіки і Інновацій у Любліні є одним із найкращих приватних університетів Польщі. У рейтингу недержавних ВНЗ Польщі, підготовленого фондом Perspektywy, університет займає 22 місце серед всіх польських ВНЗ та 1 місце серед університетів регіону (2018). Отримав престижну відзнаку “Університет Лідерів 2017” у польській загальнодержавній програмі сертифікації університетів. Якість освіти в навчальному закладі підтверджена сертифікатами “Надійний університет” та “Хороший університет - хороша робота” від Академічного інформаційного центру (2018). Вища Школа Економіки та Інновацій у Любліні удостоєна польської премії інтелектуального розвитку 2017 року за ефективну співпрацю між наукою та бізнесом. Отримав премію Польського конгресу підприємництва в категорії “Інноваційний університет” за інноваційні пропозиції в навчанні, ефективні дослідження та розвиток регіону шляхом професійної підготовки студентів.

Факультети та напрямки Академії  WSEI у Любліні

Навчальна пропозиція Університету Економіки і Інновацій у Любліні - це 3 факультети: факультет адміністрації і суспільних наук, факультет транспорту та інформатики і факультет наук про здоров’я. Студентам доступні близько 60 програм бакалаврату та магістратури. Окрім польськомовних, досить популярними є програми англійською мовою. Важливо: щороку в рамках європейських проектів Вища Школа Економіки та Інновацій у Любліні пропонує студентам безкоштовні англомовні програми.

Попитом серед студентів користується обмінна програма Erasmus+, в рамках якої студенти можуть частину року навчатись в одному з 28 університетів-партнерів з інших країн.

В 2019 році університет пропонує безкоштовне навчання для українців. Детальніше тут.

Вартість навчання, умови вступу, знижки та стипендії в Академії WSEI

Вартість навчання в Університеті Економіки і Інновацій у Любліні для іноземців стартує від 800 євро за рік і це суттєво менше ніж у державних університетах Польщі. Навчальний заклад пропонує широкий спектр стипендій та знижок. Зокрема, у рамках співпраці з Європейським Соціальним Фондом щороку абітурієнтам пропонується обмежена кількість безкоштовних місць або навчання зі знижкою до 30%.

Студентське життя та гуртожиток Академії WSEI Люблін

Інфраструктура Університету і Економіки і Інновацій у Любліні - це 12000 кв.м адміністративних приміщень, аудиторій, спортзалу та сучасних лабораторій. В навчального закладу є гуртожиток на 300 місць (являє собою комфортний мебльований будинок на 94 квартири). Вартість проживання в гуртожитку для студентів університету становить 300-600 злотих у місяць.

Дізнайся більше про один з найкращих приватних ВНЗ Польщі - звернись до представництва Проекту “Освіта без кордонів” або натискай на кнопку нижче.

Поділитися:

Новини