8

Факультетів

8
10

Напрямків

10
229

Спеціальностей

229
850

Вартість від

850 €

Університет Гуманум

м. Варшава , Польща

Університет Гуманум

Місто: м. Варшава
Форма власності: Приватний
Вартість від: 850 €
  • Варшавський університет менеджменту Collegium Humanum - приватний європейський університет зі штаб-квартирою у Варшаві. Університет має філії у Познані, Жешуві, Празі, Фрідек-Містек, Братиславі та Андіжані. Університет проводить навчання за програмами бакалавра, магістратури, а також BBA, MBA, DBA, LL.М, MPH.
  • Варшавський Університет Менеджменту Collegium Humanum – це міжнародний освітній заклад, який суттєво відрізняється від конкурентів унікальною освітньою програмою, яка створювалася відповідно до потреб творчих та винятково талановитих молодих людей.
  • Креативність і новаторство — це основні характеристики програм, що реалізуються в університеті, які були створені професіоналами за участю відомих та авторитетних фахівців-практиків, а також людей зі світу науки. Крім того, окремою заслугою університету є створення власної авторської платформи, що поєднує академічний досвід провідних престижних університетів із потребами цілеспрямованої та амбітної молоді з усього світу.
  • Університетське ноу-хау – це унікальна здатність аналізування потреб та можливостей сучасної освіти на кожному етапі з метою створення освітнього процесу, що відповідає очікуванням людей, орієнтованих на професійний успіх, людей здібних та активних, для яких професійна самореалізація є важливою складовою їхнього життя.
  • Престижний європейський диплом, Erasmus+ та інші програми обміну, а також високий рівень освіти та професійні знання, здобуті в університеті Collegium Humanum, відкривають студентам необмежені можливості у майбутньому.
  • Студенти отримають практичні навички та сучасні знання у різних галузях менеджменту, у тому числі у веденні бізнесу на міжнародній арені, зокрема в управлінні власним бізнесом. При цьому частиною програми є поглиблене вивчення іноземних мов, стажування в європейських компаніях, міжнародні програми культурного обміну, гранти на навчання, університетська підтримка підприємців-початківців та багато іншого.
  • Стандарти університетської повсякденної діяльності вимірюються подоланням кордонів між мріями та можливостями наших студентів. Індивідуальний підхід до кожного учня, доброзичлива атмосфера, міжнародне середовище, сучасні джерела знань, перевірені практикою, стипендіальна підтримка і команда людей, для яких освіта та наука є невід'ємною частиною життя, все це становить непорушну цінність. Collegium Humanum, університет у процесі вдосконалення інтелектуального суспільства Польщі та Європи.

Поділитися:

Новини