3

Факультетів

3
6

Напрямків

6
171

Спеціальностей

171
920

Вартість від

920 €

Університет Гуманум у Вроцлаві

м. Вроцлав , Польща Показати на карті

Університет Гуманум у Вроцлаві

Місто: м. Вроцлав
Форма власності: Приватний
Вартість від: 920 €

Університет Менеджменту Collegium Humanum – це міжнародний освітній заклад, який суттєво відрізняється від конкурентів унікальною освітньою програмою, яка створювалася відповідно до потреб творчих та винятково талановитих молодих людей. Має філії у Вроцлаві, Любліні, Познані, Жешуві, Празі, Фрідек-Містек, Братиславі та Андіжані.

Креативність і новаторство — це основні характеристики програм, що реалізуються в університеті, які були створені професіоналами за участю відомих та авторитетних фахівців-практиків, а також людей зі світу науки. Крім того, окремою заслугою університету є створення власної авторської платформи, що поєднує академічний досвід провідних престижних університетів із потребами цілеспрямованої та амбітної молоді з усього світу.

Університетське ноу-хау – це унікальна здатність аналізування потреб та можливостей сучасної освіти на кожному етапі з метою створення освітнього процесу, що відповідає очікуванням людей, орієнтованих на професійний успіх, людей здібних та активних, для яких професійна самореалізація є важливою складовою їхнього життя.

Престижний європейський диплом, Erasmus+ та інші програми обміну, а також високий рівень освіти та професійні знання, здобуті в університеті Collegium Humanum, відкривають студентам необмежені можливості у майбутньому.

Студенти отримають практичні навички та сучасні знання у різних галузях менеджменту, у тому числі у веденні бізнесу на міжнародній арені, зокрема в управлінні власним бізнесом. При цьому частиною програми є поглиблене вивчення іноземних мов, стажування в європейських компаніях, міжнародні програми культурного обміну, гранти на навчання, університетська підтримка підприємців-початківців та багато іншого.

Стандарти університетської повсякденної діяльності вимірюються подоланням кордонів між мріями та можливостями наших студентів. Індивідуальний підхід до кожного учня, доброзичлива атмосфера, міжнародне середовище, сучасні джерела знань, перевірені практикою, стипендіальна підтримка і команда людей, для яких освіта та наука є невід'ємною частиною життя, все це становить непорушну цінність. Collegium Humanum, університет у процесі вдосконалення інтелектуального суспільства Польщі та Європи.

Поділитися:

Новини