1

Факультетів

1
7

Напрямків

7
30

Спеціальностей

30
1500

Вартість від

1500 €

Університет Управління та Банківської Справи в Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Університет Управління та Банківської Справи в Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1500 €

Університет Управління та Банківської Справи в Кракові був заснований у 1995 році. Навчальний заклад проводить навчання за спеціальностями: Інформатика, Управління, Фінанси та бухгалтерський облік. Заклад також надає післядипломну освіту, проводить курси та навчання за програмами Академії CISCO і Microsoft Aatp.

Навчання в академічному Кракові – це унікальна можливість для студентів зустрітися з великою культурою і наукою в одному з найкрасивіших міст Європи. Для студентів стаціонарної форми навчання контакти з колегами з 21 навчального закладу Кракова, де навчаються 172 840 студентів, спортивні події, розваги, контакти з видатними людьми, на ряду з навчанням у стінах університету, дають шанс на інтелектуальне зростання. Багато людей, які навчаються в Університет Управління та Банківської Справи, отримують солідну вищу освіту, яка сприяє їх швидкому професійному успіхові. Студенти заочної форми навчання також знаходять багато переваг (електронне навчання, зручні терміни занять, легкий доступ до викладачів). Сучасна інформаційно-комунікаційна структура дозволяє закладу перебувати серед лідерів польських університетів.

Місія навчального закладу полягає в наданні зацікавленим особам методичної та інтелектуальної бази для роботи у сфері бізнесу і в сучасному суспільстві, в якому економіка базується на знаннях.

Поділитися:

Новини