Факультетів
33Напрямків
117Спеціальностей
361Вартість від
720 €Варшавський Університет
Варшавський Університет
Варшавський Університет (пол. Uniwersytet Warszawski) - найбільший вищий навчальний заклад Польщі, державний, починає історію з 1816 року. Серед відомих випускників Варшавського Університету є 5 нобелівських лауреатів - Генрік Сенкевич, Менахім Бегін, Чеслав Мілош, Юзеф Ротблат і Леонід Гурвич.
Варшавський Університет - рейтинги
Варшавський університет стабільно утримує першу позицію у польському рейтингу ВНЗ Perspektywy. У Webometrics університет займає першу сходинку рейтингу серед університетів Польщі (2018). Входить до ТОП 500 університетів світу за версією рейтингу Academic Ranking of World Universities 2018, а у рейтингу Emerging Economies University Rankings 2018 займає 87 місце.
Варшавський Університет: факультети, спеціальності, навчальні пропозиції
Згідно з сайтом Варшавського Університету чисельність студентів становить понад 45000. Близько 6% є іноземцями, здебільшого українцями. Навчальний процес у ВНЗ забезпечують більш ніж 3800 викладачів.
Варшавський Університет - це 21 факультет, близько 200 спеціальностей та 30 науково-дослідницьких центрів. Найпопулярнішими є Факультет права та адміністрації і Факультет менеджменту (на спеціальностях кожного навчаються понад 5500 студентів).
Близько 2000 програм викладаються польською та англійською мовами. Також є понад 20 англомовних напрямків навчання - дуже популярних як серед польських так і серед іноземних студентів.
Варшавський Університет активно співпрацює з іноземними партнерами: укладено понад 400 двосторонніх угод з університетами та науковими установами близько 70 країн світу. У 2018 році Варшавським Університетом спільно з Університетом Сорбонни (Франція), Карловим Університетом (Чехія) та Гейдельбергським Університетом (Німеччина) створено Європейський Університетський Альянс 4EU. В рамках угоди університети розширюють співпрацю у галузі освіти, обміну студентами та викладачами. Студенти зможуть одночасно навчатись в університетах-партнерах та використовувати наукові матеріали, що містяться в бібліотеках та архівах університетів альянсу.
Щороку понад 9000 студентів та викладачів Університету Варшави приймають участь у програмах Erasmus+, CEEPUS, Visegrad Scholarship Programme, Stefan Banach Scholarship Programme та інших. Українці з Картою Поляка можуть навчатись польською мовою у Варшавському Університеті безкоштовно. Вступ проходить на рівних правах з польськими абітурієнтами - це означає, що братимуться до уваги оцінки українського вступника.
Інфраструктура Варшавського Університету: гуртожитки, бібліотеки, лабораторії
Інфраструктура університету складається з трьох кампусів у різних частинах міста. Всього навчальний заклад займає 184 будівлі загальною площею понад 55000 кв.м. У шести комфортних гуртожитках Варшавського Університету щороку проживають близько 2,5 тисяч студентів. Ціни на таке житло невисокі: в місяць від 400 до 700 злотих за місце.
Дозвілля студентів у Варшавському Університеті насичене: 200 наукових гуртків, театр, хор, Академічний Спортивний Союз, гірський та альпіністський клуби.
Чому варто обрати вступ до Варшавського Університету?
- Краще за будь-які відгуки про Варшавський Університет говорить статистика: понад 90% випускників цього ВНЗ знаходять роботу протягом першого року після отримання диплому.
- Згідно з даними польського порталу wynagrodzenia.pl випускники Варшавського Університету (магістри) отримують найвищі заробітки серед випускників державних польських університетів (2016).
- В університеті значна увага приділяється науковим дослідженням. В 2018 році ВНЗ отримав відзнаку “Університет з найвищою науковою ефективністю” (Perspektywy).
- Університет знаходиться у Варшаві, яка у рейтингу QS Best Student Cities займає 52 місце серед найкращих міст світу для студентів. За критерієм доступності (вартість навчання та проживання) Варшава - у першій п'ятірці (2017).
Дізнайся ще більше про переваги якісної освіти та умови вступу в один з найкращих університетів Європи, скориставшись формою зворотнього зв’язку на сайті або звернувшись до представництва Проекту “Освіта без кордонів".
Поділитися: