Вища освіта за кордоном. Напрямок - Косметологія

Знайдено навчальних закладів 1 - 12 з 30

Навчання на напрямку Косметологія

В наш час активно зростає рівень соціальної свідомості щодо здорового способу життя, відповідно зростає і попит на фахівців, які допомагають дбати про себе.

Косметологія – це міждисциплінарна і дуже широка галузь медичних знань, яка займається профілактикою шкірних захворювань та уражень шкіри, передчасною появою зовнішніх ознак старіння, а також питаннями пов'язаними з косметичними процедурами, складом та властивостями косметичних препаратів.

Косметолог – це фахівець в області захисту, корекції та відновлення краси тіла. Володіючи медичною підготовкою, він здатен оцінити стан шкіри та співпрацювати з лікарями відповідних спеціалізацій.

Програма навчання, знання та навички випускника Косметології

Навчальна програма охоплює: базові знання в галузі медицини (анатомія, фізіологія, біохімія, косметична хімія); знання з конкретних медичних наук (дерматологія, алергологія, естетична медицина, пластична хірургія); фахові знання (косметологія, гігієна, рецептура косметичних препаратів, естетика та макіяж); елементи інших дисциплін – професійна етика, невідкладна медична допомога, громадське здоров'я, дієтологія, гомеопатія, аромотерапія.

Крім того, студент повинен мати відчуття краси та естетики, вміння спілкуватися.

Навчання на косметології – це можливість отримати міждисциплінарну освіту в галузі сучасної косметології, яка включає: комплексні загальні знання, знання в області властивостей косметичних препаратів та механізмів їх дії, знання окремих тем з дерматології та естетичної медицини, косметичної хімії, косметичних засобів, їх складу, дії та методів виробництва, знання з медицини (анатомія, фізіологія, токсикологія, основи фізіотерапії), знання з загальної та органічної хімії, біохімії, біофізики та можливостей їх застосування в косметології, вміння розпізнавати захворювання, при яких протипоказано виконання деяких косметичних процедур і варто пройти консультацію у дерматолога, вміння використовувати обладнання для косметичних процедур, знання з маркетингу, економіки, управління та організації підприємства, естетики і макіяжу.

В межах даного напряму навчання студенти набувають практичні навички поліпшення фізіологічного стану організму та роботи у тісній співпраці з такими спеціалістами як дерматолог, алерголог і пластичний хірург в ході виконання косметичних процедур.

Випускники володіють навичками в області догляду за обличчям і тілом, сповільнення процесів старіння та профілактики здоров'я, а також необхідною кваліфікацією для планування та належного проведення косметичних процедур з врахуванням усіх показань та протипоказань.

Косметолог повинен ще й бути своєрідним наставником: пропагувати здоровий спосіб життя, догляд за тілом, включаючи профілактику серйозних захворювань, надавати професійні поради людям, які мають шкірні захворювання, забезпечувати пацієнтам психологічний комфорт, під час проведення косметичних процедур.

Перспективи працевлаштування випускника Косметології

Перспективи працевлаштування:

  • Косметичні кабінети.
  • Центри краси та біологічного відновлення.
  • СПА-центри.
  • Інститути розробки косметичних засобів.
  • Дерматологічні кабінети.
  • Косметичні компанії, в якості розробників рецептур нових косметичних продуктів.
  • Магазини з продажу косметики в якості консультантів.
  • Організації, які пропагують здоровий спосіб життя та догляд за красою.
  • Редакції журналів, які вивчають проблеми косметології та косметичних засобів.

Ми вже більше 10 років допомагаємо молодим українцям обирати університети, де найкраще представлені програми із косметології. Якщо Ти зацікавлений цією корисною та однозначно цікавою професією залишай заявку на сайті або звертайся в одне із наших представництв в Україні.