Вища освіта за кордоном. Напрямок - Психологія

Знайдено навчальних закладів 1 - 12 з 44

НАВЧАННЯ НА НАПРЯМКУ ПСИХОЛОГІЯ

Психологія - це наука, яка виявляє механізми, які керують людською психікою і поведінкою. Вона дозволяє дізнатися про природу людини і зрозуміти його поведінку в різних життєвих ситуаціях. Вона пояснює, що ми відчуваємо, як ми сприймаємо себе і оточуючих, і як ми взаємодіємо з іншими людьми. Вона вивчає вплив емоцій та мотивації на наші дії, розвиток особистості та темпераменту, індивідуальні відмінності та міжособистісні відносини.

Сучасна психологія поділяється на багато наукових галузей і розділів, що дає надзвичайно широкі можливості працевлаштування для випускників цього фаху. До речі, психологія у польських вищих навчальних закладах викладається у формі неподільної магістратури, тобто навчання триває безперервно протягом 5 років і в результаті Ви отримуєте диплом магістра.

Отже, якщо Вам не байдуже життя інших людей і властива здатність розуміти їх емоції та проблеми, психологія може стати ідеальним напрямом для Вас!

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ, ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ ВИПУСКНИКА ПСИХОЛОГІЇ

Залежно від університету та факультету можна зустріти різні назви дисциплін у навчальній програмі для напрямку психологія. Однак, всі вони поділяються на кілька підгруп:

  • загальні дисципліни, такі як філософія, соціологія та антропологія;
  • фахові дисципліни: когнітивна психологія, психологія особистості, індивідуальних відмінностей, емоцій, мотивації, розвитку, соціальна психологія, психопатологія;
  • методологічні дисципліни: методологія якісних досліджень, методологія кількісних досліджень, статистика;
  • допоміжні предмети: професійна етика, логіка, інформатика, іноземні мови.

Випускники напрямку володіють такими вміннями:

  • вміння створити команду і ефективно в ній працювати, керувати проектами і завданнями;
  • вміння підтримувати особистий і соціальний розвиток людини;
  • вміння аналізувати і інтерпретувати процеси, що відбуваються в міжособистісних відносинах і діагностувати проблеми і труднощі в індивідуальному і соціальному функціонуванні сучасної людини;
  • здатність розпізнавати розлади і застосовувати відповідні методи підтримки і терапії;
  • ефективне спілкування з людьми;
  • знання методик забезпечення психічної підтримки та надання психологічної допомоги;
  • здатність стимулювати творчу та підприємницьку поведінку та мотивувати до роботи.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКА ПСИХОЛОГІЇ

Які перспективи працевлаштування молодих фахівців на ринку праці?

Як правило, психологи завжди тісно пов'язують свою професію із здобутою спеціалізацією, обіймаючи посади в консультаційних центрах, державних та приватних закладах охорони здоров'я, відкривши власний психологічний кабінет або надаючи соціально-терапевтичну допомогу в центрах соціальної допомоги чи неурядових організаціях. 

Чи потрібні психологи у сфері бізнесу? 

Звичайно. Дуже багато компаній наймають психологів для роботи у відділах кадрів. Психологи - також є прекрасними спеціалістами у сфері PR, реклами та маркетингу. Психологічна освіта є перепусткою до роботи в якості тренера, коуча, фахівця у сфері формування м'яких міжособистісних навичок.

Ми вже більше 10 років допомагаємо молодим українцям обирати університети, де найкраще представлені програми із психології. Якщо Ви зацікавлені цією корисною та однозначно цікавою професією залишайте заявку на сайті або звертайся в одне із наших представництв в Україні.