Вища освіта за кордоном. Напрямок - Управління

Знайдено навчальних закладів 1 - 12 з 72

НАВЧАННЯ НА НАПРЯМКУ УПРАВЛІННЯ

Керувати можна практично усім: часом, грошима, роботою. Сучасний світ, його характер і пов'язаний з ними інформаційний потік зробили управління не лише групою навичок, які можна використовувати в повсякденному житті, а й знаннями і кваліфікаціями, які є певною професією, а отже і напрямом вищої освіти.

Управління – це діяльність, що передбачає планування, організацію, мотивування і контроль всіх ресурсів (людських, фінансових, матеріальних, інформаційних) підприємств та державних структур. 

Менеджер - це омріяна професія для тих, хто не боїться приймати швидкі та відповідальні рішення, думає про ведення власного бізнесу та володіє лідерськими якостями. Це фах для людей, які цікавляться економікою, фінансами і маркетингом.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ, ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ ВИПУСКНИКА УПРАВЛІННЯ

Навчання за напрямком управління - це можливість отримати ґрунтовні знання в сфері функціонування державних та приватних підприємств і організацій.

Навчальна програма охоплює такі фахові дисципліни, як: основи управління, мікроекономіка, фінанси, право, математика, описова статистика, управління проектами, управління людськими ресурсами, управління якістю, управління в ІТ, маркетинг, фінансовий облік, фінансовий менеджмент та капітал компанії.

У ході навчального процесу студенти знайомляться з економічними, психологічно-соціальними, організаційними та технічними аспектами управління, включаючи етапи створення та розвитку власного бізнесу. Також вони набувають навички визначення процесів змін в організаціях – їх причини, перебіг та наслідки. Випускники здатні визначити проблемні області та пропонувати і впроваджувати відповідні рішення за допомогою знаних методів управління, вести власну економічну діяльність та вирішувати проблеми, які виникають на етапі її розвитку, а також застосовувати сучасні ІТ-інструменти на робочому місці. Також вони володіють навичками аналізу та прийняття економічних рішень, збору та систематизації інформації з області управління, маркетингу і фінансів та здатні здійснювати незалежний аналіз економічних явищ.

Вирішальну роль у функціонуванні будь-якого підприємства відіграє управління персоналом. Саме тому, випускники також володіють знаннями в області психології, мають сформовані м’які навички, вміють творчо виходити з кризових ситуацій, вирішувати конфлікти та успішно мотивувати співробітників до праці.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКА УПРАВЛІННЯ

Перспективи працевлаштування:

  • підприємства усіх типів і галузей промисловості;
  • міжнародні корпорації;
  • органи державного управління та місцевого самоврядування;
  • рекламні агентства, маркетингові служби;
  • відділи кадрів;
  • ЗМІ;
  • неурядові організації;
  • фінансові установи;
  • консалтингові компанії;
  • ведення власного бізнесу.

Ми вже більше 10 років допомагаємо молодим українцям обирати університети, де найкраще представлені програми з менеджменту. Якщо Ти зацікавлений цією корисною та однозначно цікавою професією залишай заявку на сайті або звертайся в одне із наших представництв в Україні.