Образовательные ознакомительные визиты: убедитесь, что Ваш выбор - правильный!

Что такое ознакомительный образовательный визит?

Ознакомительный образовательный визит - это кратковременное путешествие в страну, в которой планирует учиться абитуриент. Основная цель путешествия - ознакомление с предложениями учебных заведений. Проект "Образование без границ" предлагает несколько маршрутов для образовательных туров, к каждому из которых входят различные учебные заведения и города.

Образование за рубежом звучит красиво, но кажется чем-то абстрактным? Образовательный ознакомительный визит дает возможность своими глазами увидеть как учатся за пределами Украины и почему стоит выбирать зарубежные учебные заведения.

Освіта за кордоном звучить гарно, але здається чимось абстрактним? Освітній ознайомчий візит дає можливість на власні очі побачити як навчаються за межами України та чому варто обирати закордонні навчальні заклади.

Программа образовательных туров

Освітні ознайомчі візити

В течение трех- или четырехдневного визита участники посещают университеты, техникумы, лицеи, знакомятся с инфраструктурой, обустройством студенческих городков, общаются с представителями учебных заведений, студентами (в том числе из Украины), имеют возможность узнать об особенностях поступления и обучения из первых уст.

Дополнительной является экскурсионная составляющая. Для принятия окончательного решения о зарубежном образовании полезно почувствовать дух города и страны обучения: прогуляться по улицам, попробовать местную еду, воспользоваться общественным транспортом и посетить несколько магазинов. Участники: потенциальные абитуриенты и их родители.

Освітні ознайомчі візити

Во время 3-4 дневного ООВ участники посетят главные усадьбы и студенческие городки партнерских вузов в Польше, ознакомятся с инфраструктурой вуза, с основными направлениями и специальностями, возможностями получения стипендий и общей процедурой вступления в партнерские вузы.


На сегодня разработано несколько маршрутов ООС. К каждому из этих маршрутов входит, как правило, входят различные города Польши, где находятся вузов-партнеров.

Актуальные визиты здесь

Решение об обучении за рубежом является важным шагом на пути к успешной карьере. Мало просто решить - нужно сделать это осознанно. А что может лучше доказать правильность выбора, чем увиденные воочию перспективы будущего? Образовательные ознакомительные визиты помогают развеять все сомнения и убедиться: именно эта страна, город, учебное заведение и специальность подходят Тебе идеально!

Отзывы (8)

 • Viktoriia Smolinska

  Viktoriia Smolinska

  25.02.2019
 • Марія Гордашевська

  Марія Гордашевська

  09.04.2019
  Звичайно це новий світ Європи і те, що я побачила іншу форму освіти взагалі, та ще цю подорож неповторною і неперевершеної зробили для мене друзі, з якими ми, до речі, познайомилися саме під час перетину кордону і тепер я маю приятелів всією Україіною, а в майбутньому і за її межами. Ця поїздка відкрила мені очі і точно змінила моє світосприйняття, тому, можу з впевненістю сказати ОБК величезне Дякую, побажати ще більше розвиватися і організовути більше таких турів (бо вже є бажаючі, до речі), ну і сказати "До зустрічі в Польщі"!
 • Образование без границ

  Образование без границ

  Марія Гордашевська

  09.04.2019

  Нам безмежно приємно дарувати вам такі емоції, враження та допомагати отримувати нові знання. До зустрічі, нехай все у вас вдасться!

 • Сова Іванна

  Сова Іванна

  09.04.2019
  Сподобалось все, враження класні, ця поїздка виправдала мої сподівання. Запам’яталися люди, нова компанія, дізнались один від одного багато корисної інформації)
 • Образование без границ

  Образование без границ

  Сова Іванна

  11.04.2019

  Дякую за відгук!

 • Тетяна Шепель

  Тетяна Шепель

  11.04.2019
  В першу чергу хочу виразити слова вдячності команді професіоналів ОБК. Ви відкриваєте новий, цікавий та такий недосяжний (на сьогоднішній день) світ. Саме той світ знань, в якому хочеться навчатись, творити, дізнаватись та щодня відкривати двері майбутнього. Навчальні заклади країни-сусіда вразили мене не лише як маму, а й як викладача! Адже якісні освітні послуги надаються в комфортних аудиторіях; бібліотеках забезпечених сучасною літературою; лабораторіях, в яких бачать світ нові винаходи тощо. Саме Ви показуєте реалії сучасного освітнього простору, в якому можливо бути розумним, креативним, цілеспрямованим, ініціативним..., а саме головне - конкурентоспроможним на ринку праці! Завдяки проекту "Освіта без кордонів" українські студенти мають можливість бути дійсно кваліфікованими кадрами, а не просто випускниками ВУЗу! Успіхів Вам, розвитку, нових ідей та приємних подорожей!
 • Афанасьєва Наталія

  Афанасьєва Наталія

  05.11.2019
  Велика вдячність проекту "Освіта без кордонів" за неймовірні емоції та враження у мого сина, який приїхав з освітньої подорожі. Поїздка залишила лише позитивні враження та налаштувала його на більш плідну працю та навчання задля здійснення своєї мрії. Проект ОБК - це команда професіоналів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з вами та лише позитивний кінцевий результат. Окрема вдячність Оксані Житняковській та Лілії Гайдученко за професійність, небайдужість та підтримку.
 • Образование без границ

  Образование без границ

  Афанасьєва Наталія

  05.11.2019

  Дякуємо, пані Наталю! Щасливі бути корисними вам та давати інформацію про реально круті можливості для реалізації себе у житті 😎✌👀

 • Нина Рыльцева

  Нина Рыльцева

  08.11.2019
 • Татьяна Челушкина

  Татьяна Челушкина

  08.11.2019
 • Наталия Королёва

  Наталия Королёва

  11.11.2019

Оставить отзыв

Поделиться:

Новости