Освітні ознайомчі візити: переконайся, що Твій вибір - правильний!

Що таке ознайомчий освітній візит?

Ознайомчий освітній візит - це короткотривала подорож до країни, в якій планує навчатися абітурієнт. Основна мета мандрівки - ознайомлення з пропозиціями навчальних закладів. Проект “Освіта без кордонів” пропонує кілька маршрутів для освітніх турів, до кожного з яких входять різні навчальні заклади та міста.

Освіта за кордоном звучить гарно, але здається чимось абстрактним? Освітній ознайомчий візит дає можливість на власні очі побачити як навчаються за межами України та чому варто обирати закордонні навчальні заклади.

Програма освітніх турів

Освітні ознайомчі візити

Протягом трьох- або чотирьохденного візиту учасники відвідують університети, технікуми, ліцеї, знайомляться з інфраструктурою, облаштуванням студентських містечок, спілкуються з представниками закладів освіти, студентами (в тому числі з України), мають змогу дізнатись про особливості вступу та навчання з перших вуст.

Додатковою є екскурсійна складова. Щоб прийняти остаточне рішення щодо закордонної освіти, варто відчути дух міста та країни навчання. Прогулятись вулицями, скуштувати місцеву їжу, скористатись громадським транспортом та відвідати кілька магазинів. Учасники: потенційні абітурієнти та їх батьки.

Освітні ознайомчі візити

Під час 3-4 денного ООВ учасники відвідають головні садиби та студентські містечка партнерських ВНЗ у Польщі, ознайомляться з інфраструктурою ВНЗ, з основними напрямками та спеціальностями, можливостями отримання стипендій та загальною процедурою вступу у партнерські ВНЗ. На сьогодні розроблено кілька маршрутів ООВ. До кожного з цих маршрутів входить, як правило, входять різні міста Польщі, де знаходяться ВНЗ-партнери.На сьогодні розроблено кілька маршрутів ООВ. До кожного з цих маршрутів входить, як правило, входять різні міста Польщі, де знаходяться ВНЗ-партнери.

Актуальний візит, набір на який триває до 20 березня 2019 року:

Чому в освітню поїздку варто їхати?

Рішення щодо навчання за кордоном є важливим кроком на шляху до успішної кар’єри. Мало просто вирішити - потрібно зробити це усвідомлено. А що може краще довести правильність вибору, ніж побачені на власні очі перспективи майбутнього? Освітні ознайомчі візити допомагають розвіяти усі сумніви і переконатись: саме ця країна, місто, навчальний заклад і спеціальність підходять Тобі ідеально!

Зареєструватися на візит

Залишити відгук