Освітні ознайомчі візити: переконайся, що Твій вибір - правильний!

Що таке ознайомчий освітній візит?

Ознайомчий освітній візит - це короткотривала подорож до країни, в якій планує навчатися абітурієнт. Основна мета мандрівки - ознайомлення з пропозиціями навчальних закладів. Проект “Освіта без кордонів” пропонує кілька маршрутів для освітніх турів, до кожного з яких входять різні навчальні заклади та міста.

Освіта за кордоном звучить гарно, але здається чимось абстрактним? Освітній ознайомчий візит дає можливість на власні очі побачити як навчаються за межами України та чому варто обирати закордонні навчальні заклади.

Програма освітніх турів

Освітні ознайомчі візити

Протягом трьох- або чотирьохденного візиту учасники відвідують університети, технікуми, ліцеї, знайомляться з інфраструктурою, облаштуванням студентських містечок, спілкуються з представниками закладів освіти, студентами (в тому числі з України), мають змогу дізнатись про особливості вступу та навчання з перших вуст.

Додатковою є екскурсійна складова. Щоб прийняти остаточне рішення щодо закордонної освіти, варто відчути дух міста та країни навчання. Прогулятись вулицями, скуштувати місцеву їжу, скористатись громадським транспортом та відвідати кілька магазинів. Учасники: потенційні абітурієнти та їх батьки.

Освітні ознайомчі візити

Під час 3-4 денного ООВ учасники відвідають головні садиби та студентські містечка партнерських ВНЗ у Польщі, ознайомляться з інфраструктурою ВНЗ, з основними напрямками та спеціальностями, можливостями отримання стипендій та загальною процедурою вступу у партнерські ВНЗ. На сьогодні розроблено кілька маршрутів ООВ. До кожного з цих маршрутів входить, як правило, входять різні міста Польщі, де знаходяться ВНЗ-партнери.На сьогодні розроблено кілька маршрутів ООВ. До кожного з цих маршрутів входить, як правило, входять різні міста Польщі, де знаходяться ВНЗ-партнери.

Актуальні візити тут

Чому в освітню поїздку варто їхати?

Рішення щодо навчання за кордоном є важливим кроком на шляху до успішної кар’єри. Мало просто вирішити - потрібно зробити це усвідомлено. А що може краще довести правильність вибору, ніж побачені на власні очі перспективи майбутнього? Освітні ознайомчі візити допомагають розвіяти усі сумніви і переконатись: саме ця країна, місто, навчальний заклад і спеціальність підходять Тобі ідеально!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВІЗИТ

Відгуки (8)

 • Viktoriia Smolinska
 • Марія Гордашевська

  Марія Гордашевська

  09.04.2019
  Звичайно це новий світ Європи і те, що я побачила іншу форму освіти взагалі, та ще цю подорож неповторною і неперевершеної зробили для мене друзі, з якими ми, до речі, познайомилися саме під час перетину кордону і тепер я маю приятелів всією Україіною, а в майбутньому і за її межами. Ця поїздка відкрила мені очі і точно змінила моє світосприйняття, тому, можу з впевненістю сказати ОБК величезне Дякую, побажати ще більше розвиватися і організовути більше таких турів (бо вже є бажаючі, до речі), ну і сказати "До зустрічі в Польщі"!
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Марія Гордашевська

  09.04.2019

  Нам безмежно приємно дарувати вам такі емоції, враження та допомагати отримувати нові знання. До зустрічі, нехай все у вас вдасться!

 • Сова Іванна

  Сова Іванна

  09.04.2019
  Сподобалось все, враження класні, ця поїздка виправдала мої сподівання. Запам’яталися люди, нова компанія, дізнались один від одного багато корисної інформації)
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Сова Іванна

  11.04.2019

  Дякую за відгук!

 • Тетяна Шепель

  Тетяна Шепель

  11.04.2019
  В першу чергу хочу виразити слова вдячності команді професіоналів ОБК. Ви відкриваєте новий, цікавий та такий недосяжний (на сьогоднішній день) світ. Саме той світ знань, в якому хочеться навчатись, творити, дізнаватись та щодня відкривати двері майбутнього. Навчальні заклади країни-сусіда вразили мене не лише як маму, а й як викладача! Адже якісні освітні послуги надаються в комфортних аудиторіях; бібліотеках забезпечених сучасною літературою; лабораторіях, в яких бачать світ нові винаходи тощо. Саме Ви показуєте реалії сучасного освітнього простору, в якому можливо бути розумним, креативним, цілеспрямованим, ініціативним..., а саме головне - конкурентоспроможним на ринку праці! Завдяки проекту "Освіта без кордонів" українські студенти мають можливість бути дійсно кваліфікованими кадрами, а не просто випускниками ВУЗу! Успіхів Вам, розвитку, нових ідей та приємних подорожей!
 • Афанасьєва Наталія

  Афанасьєва Наталія

  05.11.2019
  Велика вдячність проекту "Освіта без кордонів" за неймовірні емоції та враження у мого сина, який приїхав з освітньої подорожі. Поїздка залишила лише позитивні враження та налаштувала його на більш плідну працю та навчання задля здійснення своєї мрії. Проект ОБК - це команда професіоналів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з вами та лише позитивний кінцевий результат. Окрема вдячність Оксані Житняковській та Лілії Гайдученко за професійність, небайдужість та підтримку.
 • Освіта без кордонів

  Освіта без кордонів

  Афанасьєва Наталія

  05.11.2019

  Дякуємо, пані Наталю! Щасливі бути корисними вам та давати інформацію про реально круті можливості для реалізації себе у житті 😎✌👀

 • Нина Рыльцева

  Нина Рыльцева

  08.11.2019
 • Татьяна Челушкина

  Татьяна Челушкина

  08.11.2019
 • Наталия Королёва

  Наталия Королёва

  11.11.2019

Залишити відгук

Поділитися:

Новини