13

Факультетов

13
106

Направлений

106
336

Специальностей

336
830

Стоимость от

830 €

Лодзинский Университет Реальные отзывы студентов

г. Лодзь , Польша Показать на карте

Лодзинский Университет Реальные отзывы студентов

Город: г. Лодзь
Форма собственности:
Стоимость от: 830 €

Отзывы (5)

 • Yana

  Yana

  18.11.2018
  Лодзинский Университет
  Привет всем! Учусь в Лодзинськом Университете, специальность филология. За весь период моего обучения, ни разу не пожалела что выбрала обучение именно в Лодзинском Университете! Именно сдесь я получила отличную базу образования от высококвалифицированных преподавателей. Все очень нравиться, все супер! Рекомендую!
 • Проект ОБК
 • vitakucher9505

  vitakucher9505

  14.04.2020
  Лодзинский Университет
  В кінця 2019 року їздилав в Лодзь до сина подивитися де він живе, навчається, що він їсть. Навчається він в Лодському університеті, спеціальність туризм та рекреація. Дуже задоволена своєю поїздкою, сподобався і університет, гуртожиток, дуже вічливі коменданти, а коли ще похвалили сина, то мама була на 10 небі. Що стосується харчування, хочу сказати, що так як і на Україні, дуже багато знижок. І наші діти вже добре орієнтуються. Хочу подякувати всій команді ОБК, окремо Марині Турівні з Кривого Рогу. І студентам, і команді ОБК бажаю міцного здоров'я, успіхів, нехай збуваються ваші мрії.
 • Виктория Бойко
 • Anastasia

  Anastasia

  19.04.2023
  Лодзинский Университет
  Вітаю. Навчаюсь у цьому університеті, хочу поділитись своїми спостереженнями щодо навчання. По-перше, прибуваючи до університету (особливо іноземці) в першу чергу сподіваються на допомогу у адаптації та буквально введенні у курс справи щодо навчання, але не ждіть від когось допомоги, дізнатись про все ви зможете лише самі. Про всі необхідні позакласні тести я сама дізнавалась випадково. По-друге, хочу сказати пару слів про викладачів. Більшість з них знається у своїх справі, але є й такі, від яких неможливо дочеткатися відповіді. Також є ті, хто просто відчитує свої лекції. Така ж справа і з деканатом. Ніхто не зацікавлений у вирішенні твоєї проблеми. Взагалі, ви маєте лише один спосіб зв'язку - електронна пошта. Коли потрібне швидке вирішення проблеми, дуже проблематично її отримати.

Оставить отзыв

Поделиться:

Новости