1

Факультетов

1
3

Направлений

3
28

Специальностей

28
750

Стоимость от

750 €

Международный Университет Транспорта и Логистики в Вроцлаве Реальные отзывы студентов

г. Вроцлав , Польша Показать на карте

Международный Университет Транспорта и Логистики в Вроцлаве Реальные отзывы студентов

Город: г. Вроцлав
Форма собственности:
Стоимость от: 750 €

Отзывы (4)

 • Михайло Яремчук, м. Червоноград, Львівської обл.

  Михайло Яремчук, м. Червоноград, Львівської обл.

  15.02.2015
  Международный Университет Транспорта и Логистики в Вроцлаве
  Хочу Вам висловити свою вдячність за допомогу при вступі, за те, що порадили і підказали. Мені дуже подобається викладацький склад в університеті та й сам університет. Гуртожиток прекрасний і житлові умови хороші. Робота нашого координатора (Андрія Каптура) була на висоті. Він завжди допомагає нам при потребі. Мені тут дуже навіть подобається, маю багато друзів і багато позитивних вражень. Найщиріші вітання.
 • Вадим Шкрум, с. Калинівка, Запорізької обл.

  Вадим Шкрум, с. Калинівка, Запорізької обл.

  05.03.2015
  Международный Университет Транспорта и Логистики в Вроцлаве
  Я б хотів висловити подяку Проекту «Освіта без кордонів» за те, що ця організація була в силі і надала нам допомогу при вступі до MWSLiT. На мою думку, все відбувалося за добре спланованим планом і всі задачі були виконано на 100 %. Звичайно без проблем тут ніяк було обійтися, але завдяки Проекту «Освіті без кордонів» і нашому координатору все стало на свої місця так, як ми про це і мріяли. Якщо ви хочете почути мою думку про координатора Андрія, то зі своїм обов'язком він дуже навіть добре впорався. Завдяки йому нам було дуже легко адаптуватися в новому місці проживання.
 • Павло Добрусь, м.Червоноград, Львівської обл.

  Павло Добрусь, м.Червоноград, Львівської обл.

  12.03.2014
  Международный Университет Транспорта и Логистики в Вроцлаве
  Хотів би висловити свою вдячність Проекту «Освіта без кордонів» за допомогу при вступі до польського ВУЗу. Я повністю задоволений участю у даному Проекті. Мені дуже сподобалося, що куратор Андрій Каптур професійно та відповідально відносяться до своїх завдань, допомагає у вирішенні проблем. І я не помітив у роботі Проекту будь-яких недоліків. Дякую!
 • Євген Дмитренко, м. Полтава

  Євген Дмитренко, м. Полтава

  25.07.2013
  Международный Университет Транспорта и Логистики в Вроцлаве
  Я б хотів подякувати ОБК за допомогу при вступі до MWSLiT. Все було добре сплановано і виконано на 100%. Хоча й виникли на початку деякі проблеми, але за допомогою «Освіти без кордонів» та нашого координатора все стало так, як ми бажали. Щодо координатора Андрія, то я вважаю, що він виконав свої обов'язки. З його допомогою нам було легко адаптуватися на новому місці проживання.

Оставить отзыв

Поделиться:

Новости