1

Факультетов

1
4

Направлений

4
24

Специальностей

24
1805

Стоимость от

1805 €

Університет Економіки та Інформатики у Кракові

г. Краков , Польша Показать на карте

Університет Економіки та Інформатики у Кракові

Город: г. Краков
Форма собственности: Частный
Стоимость от: 1805 €

Університет Економіки та Інформатики у Кракові (WSEI)  - приватний університет, який був заснований 14 квітня 2000 року. Розташований у самому центрі Кракова, в 10 хвилинах від найкрасивішої Ринкової площі Європи, зелених Плантів та історичного Барбакану.

Метою університету є, головним чином, підготувати студентів до роботи в галузі менеджменту, фінансів або інформатики та економетрії.

WSEI пропонує навчання першого ступеня (бакалавр). Освіта базується на практичному шляху - навчальна програма розробляється спільно з компаніями, потенційними роботодавцями студентів університету та галузевими організаціями. До них належать, серед іншого: Microsoft, Capgemini та Асоціація бухгалтерів у Польщі.

Університет двічі був класифікований як найкращий приватний університет у Малопольщі в оцінці роботодавців. Під час 10-го ювілейного випуску Національного конкурсу та сертифікаційної програми для вищих навчальних закладів Університет економіки та інформатики у Кракові був нагороджений сертифікатом УНІВЕРСИТЕТ ЛІДЕРІВ 2020.

Поделиться:

Новости