1

Факультетів

1
4

Напрямків

4
24

Спеціальностей

24
1805

Вартість від

1805 €

Університет Економіки та Інформатики у Кракові

м. Краків , Польща Показати на карті

Університет Економіки та Інформатики у Кракові

Місто: м. Краків
Форма власності: Приватний
Вартість від: 1805 €

Університет Економіки та Інформатики у Кракові (WSEI)  - приватний університет, який був заснований 14 квітня 2000 року. Розташований у самому центрі Кракова, в 10 хвилинах від найкрасивішої Ринкової площі Європи, зелених Плантів та історичного Барбакану.

Метою університету є, головним чином, підготувати студентів до роботи в галузі менеджменту, фінансів або інформатики та економетрії.

WSEI пропонує навчання першого ступеня (бакалавр). Освіта базується на практичному шляху - навчальна програма розробляється спільно з компаніями, потенційними роботодавцями студентів університету та галузевими організаціями. До них належать, серед іншого: Microsoft, Capgemini та Асоціація бухгалтерів у Польщі.

Університет двічі був класифікований як найкращий приватний університет у Малопольщі в оцінці роботодавців. Під час 10-го ювілейного випуску Національного конкурсу та сертифікаційної програми для вищих навчальних закладів Університет економіки та інформатики у Кракові був нагороджений сертифікатом УНІВЕРСИТЕТ ЛІДЕРІВ 2020.

Поділитися:

Новини