1

Факультетов

1
1

Направлений

1
7

Специальностей

7
1305

Стоимость от

1305 €

Університет косметики та наук про здоров'я в Лодзі

г. Лодзь , Польша Показать на карте

Університет косметики та наук про здоров'я в Лодзі

Город: г. Лодзь
Форма собственности: Частный
Стоимость от: 1305 €

Університет Косметики та Наук про здоров'я в Лодзі (WSKiNoZ) був заснований в 2008 році. Навчальний заклад фокусується на міждисциплінарній освіті, яка включає косметологію та пов’язані з медициною науки. Практика в поєднанні з теорією, наданою командою спеціалістів у своїх галузях (дерматології, косметології, біології, фізіології, косметичної хімії та практиків у сфері маркетингу, менеджменту та психології), дозволяє динамічно входити у світ краси і робити перші професійні кроки з самого початку косметичного шляху.

Навчання на бакалавраті зосереджено на ретельно розроблених теоретичних знаннях і практичних навичках виконання передових косметичних процедур для обличчя та тіла на основі новітніх технологій Hi-Tech , які необхідні для виконання завдань на найвищому рівні в якості косметолога. Крім того, завершення першого циклу освіти дає змогу вступити до магістратури.

Магістерське навчання з косметології у WSKiNoZ дозволяє поглибити теоретичні та практичні знання останніх досягнень у цій галузі (включаючи лазерну терапію в широкому розумінні). Крім того, студенти мають можливість отримати знання з менеджменту та маркетингу в індустрії краси, що в майбутньому неодмінно покращить управління не лише малим бізнесом, а й SPA & Wellness центрами по всьому світу.

Поделиться:

Новости