2

Факультетов

2
10

Направлений

10
56

Специальностей

56
1060

Стоимость от

1060 €

Університет WSB Merito у Лодзі

г. Лодзь , Польша Показать на карте

Університет WSB Merito у Лодзі

Город: г. Лодзь
Форма собственности: Частный
Стоимость от: 1060 €

Університети WSB MERITO є найбільшою групою приватних університетів у Польщі. Протягом багатьох років надають освіту таким чином, щоб показати, що можна поєднувати навчання з роботою та особистим життям.

Місто Лодзь - багатокультурне, барвисте та академічне місто, розташоване в самому серці Польщі та Європи. Це третє місто у Польщі за чисельністю населення та четверте за площею.

У WSB у Лодзі Ви отримаєте якісні практичні знання, зустрінетесь з цікавими людьми зі світу бізнесу, познайомтесь із викладачами–практиками. WSB дуже активно підтримує студентів спортсменів, які отримують абонементи у спортзали та басейни. Для найбільш активних студентів можливі фінансові заохочення.

В Університеті викладаються актуальні бізнесові і практичні знання, WSB гарантує, що диплом про закінчення навчань буде 100% популярним серед роботодавців.

Завдяки практичним навичкам, які передають наші експерти, а також відкритості наших викладачів та адміністративного персоналу, час твого навчання стане незабутньою пригодою та набуттям знань.

Поделиться:

Новости