7

Факультетов

7
24

Направлений

24
66

Специальностей

66
1960

Стоимость от

1960 €

Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского Реальные отзывы студентов

г. Краков , Польша Показать на карте

Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского Реальные отзывы студентов

Город: г. Краков
Форма собственности:
Стоимость от: 1960 €

Отзывы (7)

 • Діана Данилюк, м. Старожинець, Чернівецької обл.

  Діана Данилюк, м. Старожинець, Чернівецької обл.

  01.10.2014
  Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского
  Хотіла б сказати, що спілкувалася із студентами, які поступали від інших компаній, то їм не надавали і половини тих послуг, які отримала я... приємно, що все так добре склалося, інших просто полишили тут самих з собою, а з нами завжди хтось є, та й проінформовані ми краще:))) це просто такі мої спостереження... поки що я не чула про щось краще, ніж ваш Проект «Освіта без кордонів». ДЯКУЮ!!!
 • Людмила Дубініна, м. Феодосія, АР Крим

  Людмила Дубініна, м. Феодосія, АР Крим

  15.12.2013
  Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского
  Якщо ви зараз знаходитесь в пошуках подібної організації, то можу впевнено сказати, що Проект ОБК найкращий варіант, найдостойніший, а головне перевірений. Вибравши Проект ОБК, турбуватися вам не має про що. Чудова команда, яка швидко вирішує всі ваші питання, надає хороші послуги за приємною ціною. Чуйні і знаючі у своїй справі толк люди. Мені подобається, а головне влаштовує абсолютно все, починаючи від вибору навчального закладу, житла, комфортабельного приїзду до Польщі до допомоги організації та кураторів по всіх хвилюючих питаннях. Висловлюю величезну подяку, всім працівникам Проекту ОБК та своїм кураторам. Я ні секунди не пошкодувала про те, що вибрала саме Проект ОБК :)
 • Образование без границ

  Образование без границ

  Людмила Дубініна, м. Феодосія, АР Крим

  07.12.2018

  Дякуємо за позитивні рекомендації!

 • Ксенія Вовнянко

  Ксенія Вовнянко

  05.02.2016
  Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского
  У мене була не дуже оригінальна мрія: хотілося стати телеведучою. Для цього я їздила на спеціальні курси в Київ, ходила на уроки співу. Але одного разу до нас в школу прийшли представники Проекту «Освіта без кордонів» і розповіли про навчання в Польщі. З того часу, моє життя кардинально змінилось... Зараз я вивчаю медичну косметологію в Академії Анджея Моджевскего. І поки дуже сумую за рідними! Уже навіть купила квитки додому на 21 грудня, але повертатися до Кракова доведеться вже 5 січня, тому що на моєму факультеті екзамени починаються раніше. Та й не хочу пропускати багато лекцій, вони дуже цікаві! Навчання — це те, що мені безмежно подобається! Вивчаємо генетику, біологію, гістологію, анатомію, косметологію, хімію. Маємо практичні заняття. Але на першому курсі вільного часу катастрофічно не вистачає.
 • Александра Мартынюк, пгт. Клесов, Ровенская область

  Александра Мартынюк, пгт. Клесов, Ровенская область

  15.09.2016
  Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского
  Очень довольна Проектом "Образование без границ", все операции проводились быстро, не было проблем с поступлением и оформлением документов, вся информация поступала вовремя и в понятной для меня форме, очень помогли курсы польского языка в Ровно для адаптации в обществе и дальнейшем обучении. Большое спасибо координаторам, которые помогали и помогают в решении проблем, которые время от времени возникают. Их преодоление без помощи образованных в этом деле людей лично для меня было бы тяжелым. Приятно то, что "Образование без границ" заботится о своих клиентах не только при поступлении в ВHЗ, но и в дальнейшей их жизни.
 • Наталья,

  Наталья,

  26.02.2019
  Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского
  Здравствуйте, фирма ОБГ. Меня интересует сколько стоит обучение в год в Краковской академии Моджевского (факультет туризма)? И сколько в месяц нужно на проживание и питание?
 • Образование без границ

  Образование без границ

  Наталья,

  27.02.2019

  Добрий день. Дякуємо за запитання. Вартість навчання за рік на напрямку "туризм та рекреація" - 1180 євро. Проживання у приватному гуртожитку - близько 500 злотих/місяць. Харчування - індивідуально.

 • Ольга

  Ольга

  01.07.2019
  Краковская Академия им. А. Ф. Моджевского
  Здравствуйте, скажите пожалуйста в Краковской академии Моджевского на каком языке преподавание происходит?
 • Людмила Бутченко

Оставить отзыв

Поделиться:

Новости