5

Факультетов

5
7

Направлений

7
17

Специальностей

17
5870

Стоимость от

5870 €

Академія Образотворчих Мистецтв у Гданську

г. Гданьск , Польша Показать на карте

Академія Образотворчих Мистецтв у Гданську

Город: г. Гданьск
Форма собственности: Государственный
Стоимость от: 5870 €

Ви коли-небудь замислювалися, який вплив ви можете мати на те, що вас оточує? А може, ви хочете виразити свої емоції через мистецтво, а може бути, ви просто творча людина, голова якої майже вибухає від ідей? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з наведених вище питань, ви потрапили за адресою!

Протягом сімдесяти років Академія Образотворчого мистецтва в Гданську формує молодих художників, які беруть участь у найважливіших подіях у сфері культури, мистецтва та дизайну в регіоні, країні та за кордоном. Досвідчені та титуловані лектори відкриють багатство художніх технік, медіа та новітніх методів дизайну.

Академія Образотворчого мистецтва в Гданську (ASP) - найбільший державний мистецький університет у північній Польщі історія якого починається з 1945 року. Розташована в самому історичному центрі Гданська в історичних будівлях (Велика Збройна палата, Солом'яна вежа, Англійський будинок, Мала Збройна палата).

У навчальному закладі працює понад 150 викладачів, які мають великий досвід і досягнення в галузі мистецтва та дизайну.

Університет проводить багато партнерських відносин. Угоди про обмін за програмою Erasmus підписані з 50 університетами Європи та Туреччини. За межами Європи обміни проводить, зокрема, з Інститутом дизайну Гонконгу, Азербайджанським державним університетом культури і мистецтва. На місцевому рівні університет співпрацює з ключовими культурними установами регіону, консульствами та бізнес-спільнотою.

ASP дає своїм студентам свободу творчості та надає інструменти для розвитку їхніх захоплень. Це місце, де мистецтво зустрічається з наукою, і студенти навчаються, працюють і ростуть разом, створюючи незабутню спільноту.

Вас также может заинтересовать

Студенты также выбирают

Поделиться:

Новости