1

Факультетов

1
3

Направлений

3
5

Специальностей

5
10000

Стоимость от

10000 €

Театральна Академія ім Александра Зельверовича

г. Варшава , Польша Показать на карте

Театральна Академія ім Александра Зельверовича

Город: г. Варшава
Форма собственности: Государственный
Стоимость от: 10000 €

Театральна Академія імені Aлександра Зельверовича (AT) – розташована в столиці Польщі, а саме, в Старому місті Варшави. Це місце, де освіта переплітається з мистецькою пристрастю. Однин з найважливіших і відомих польських театральних навчальних закладів, що пропонує освіту найвищого рівня.

Основою навчальної програми AT є поєднання теорії та практики, що дозволяє студентам мати всебічне розуміння театру та здатність адаптуватися до настільки ж динамічного світу танцю, кіно та телебачення. Кожен студент має можливість розвинути свою індивідуальність і творчий потенціал під наглядом кваліфікованого персоналу університету.

Розташування університету у Варшаві, культурному центрі Польщі, сприяє розвитку зв'язків із театральною спільнотою. Студенти мають можливість спостерігати та брати участь у різноманітних проектах, виставах та культурному житті міста.

Академія театру – це місце, яке формує майбутніх творців театрального мистецтва, надихає їх і дає інструменти для творчого вираження свого таланту – це абсолютно особлива та унікальна мистецька спільнота.

Студенти мають можливість розвиватися науково, серед іншого, через активну участь у наукових клубах, які є невід’ємною частиною університетського життя. Форма наукового гуртка дозволяє учням практично розвивати свої вміння та інтереси. Тематичний діапазон цих гуртків дуже широкий – від театрознавства, через драматургію, до образотворчого мистецтва. Наукові клуби сприяють інтеграції студентів і створюють міцні стосунки між майбутніми артистами театру, пропонуючи їм простір для дискусій, співпраці та творчості.

Разом з АТ ти зможеш дослідити свої мистецькі інтереси.

Поделиться:

Новости