1

Факультетов

1
4

Направлений

4
18

Специальностей

18
1560

Стоимость от

1560 €

Академія Прикладних Наук у Щецині

г. Щецин , Польша Показать на карте

Академія Прикладних Наук у Щецині

Город: г. Щецин
Форма собственности: Частный
Стоимость от: 1560 €

Академія прикладних наук у Щецині заснована в 1993 році як один із перших приватних університетів у Польщі, найстаріший і найбільший приватний навчальний заклад у Західній Померанії. ВНЗ практичного профілю, що готує професійні керівні кадри для сучасної економіки.

Місія цього університету базується на трьох ключових стовпах: освіта, інновації та співпраця. Вони прагнуть надати своїм студентам освіту найвищої якості, стимулюючи їх до самостійного мислення, критичного аналізу та пошуку нових, інноваційних рішень проблем, з якими вони стикаються в бізнесі та повсякденному житті.

Академія прикладних наук у Щецині цінує співпрацю. Розуміння того, що бізнес, наука та місцева спільнота можуть працювати разом на взаємну вигоду, є ключовим елементом їх місії. Завдяки різноманітним партнерствам і програмам ВНЗ створив платформу для росту та розвитку як своїх студентів, так і спільноти, частиною якої він є. Вони зосереджені на створенні мережі, яка об’єднує студентів, викладачів, випускників і роботодавців для створення динамічних, інноваційних і прогресивних академічних і професійних спільнот.

Університет проводить численні розробки та науково-дослідні проекти в регіональному та загальнонаціональному масштабі, багато з них співфінансуються Європейським Союзом. У 2004-2016 роках у ZPSB було реалізовано загалом 45 науково-дослідних та дослідницьких проектів, у тому числі: 7 суто наукових грантів, 12 дослідницьких та навчальних проектів у міжнародному співробітництві та 40 науково-дослідницьких проектів, реалізованих із фондів ЄС (включаючи дослідження, пов’язані з послуги з навчання (аспірантура, тренінги та електронне навчання).

Поделиться:

Новости