5

Факультетов

5
21

Направлений

21
56

Специальностей

56
940

Стоимость от

940 €

Сілезький Медичний Університет у Катовіце

г. Катовице , Польша Показать на карте

Сілезький Медичний Університет у Катовіце

Форма собственности: Государственный
Стоимость от: 940 €

Сілезький медичний університет у Катовіце (SUM у Катовіце) – це університет, заснований у 1948 році, сучасний, який прагне до найвищої якості освіти та постійно адаптує свою освітню пропозицію до потреб ринку праці. Є одним із найбільших медичних університетів країни та найбільшим у Сілезькому воєводстві. У стінах Університету здобували знання та освіту кілька поколінь студентів, серед яких ікони польської медицини.

Сілезький медичний університет у Катовіце також входить до елітної групи закладів, які отримали престижний логотип HR Excellence in Research Logo, який Європейська комісія присуджує установам, які проводять дослідження та розвиток. Присвоєння логотипу означає, що університет виконав усі вимоги щодо імплементації «Європейської хартії для дослідників» та «Кодексу поведінки для найму дослідників», принципи яких забезпечують дружнє середовище для дослідницької роботи та прозорі правила при наборі наукових працівників.

Наукова, дидактична та клінічна база SUM включає понад 260 організаційних одиниць, розташованих переважно таких містах як: Забже, Катовіце, Сосновець і Битом. З самого початку місія університету полягала в тому, щоб навчати медичний персонал на найвищому світовому рівні та проводити наукові дослідження.

Окрім викладання польською мовою, університет вже понад 20 років навчає майбутніх лікарів англійською мовою, а з 2014/2015 навчального року веде навчання англійською мовою в галузі медицини та стоматології. Університет також пропонує навчання на докторантурі та аспірантурі та має право присуджувати докторські та габілітовані докторські ступені в галузі медичних наук, наук про здоров’я та фармацевтичних наук.

Університет також має одну з найсучасніших навчальних баз у Польщі. Головною інвестицією університету є Центр медичного навчання та симуляції, який дозволяє відтворити умови роботи реальної лікарні та навчитися виконувати медичні процедури. Наразі триває робота над запуском ще двох стимуляційних центрів.

Зручний доступ до цифрових ресурсів університету, можливість проведення відеоконференції зв’язку та використання технології 3D зображення відкривають перед студентами нові перспективи для отримання знань та досвіду.

Навчальний заклад співпрацює з багатьма іноземними університетами, зокрема Великобританії, Чехії, Італії та Швеції. Ця співпраця стосується, зокрема: обміну студентами, обміну інформацією про навчальні програми та обмін та підвищення кваліфікації викладацького складу.

Поделиться:

Новости