1

Факультетов

1
6

Направлений

6
16

Специальностей

16
1050

Стоимость от

1050 €

Вища Школа Здоров'я у Гданьску

г. Гданьск , Польша Показать на карте

Вища Школа Здоров'я у Гданьску

Город: г. Гданьск
Форма собственности: Частный
Стоимость от: 1050 €

Університет здоров'я в Гданську – є приватним університетом, який готує спеціалістів з дієтології, косметології, фізіотерапії, сестринської справи, громадського здоров'я, а також психології на рівні першої та другої ступені навчання та єдиного магістерського навчання.

Відрізняється від інших вишів інноваційним характером діяльності, спрямованістю на розвиток, а також постійним прагненням адаптувати пропозицію до очікувань сучасного ринку праці. Конкурентною перевагою університету є висока якість освіти, яку забезпечує професорсько-викладацький склад, що складається з видатних спеціалістів, у тому числі практикуючих лікарів. Університет все більше ідентифікується як центр підготовки кваліфікованих фахівців у галузі наук про здоров'я. Для навчального закладу практика є ключовим аспектом реалізації програми навчання.

Університет дбає про ідеальну організацію навчального процесу, забезпечуючи доступ до найкращого джерела практичних знань - студенти зобов'язані проходити клінічні заняття в лікарнях. Навчання дозволяє студентам, окрім отримання освіти, розвиватися на багатьох додаткових рівнях, а також брати участь у цікавих проектах, які часто є вступом до їхнього майбутнього професійного шляху. Студенти мають можливість реалізувати свої інтереси, беручи участь у таких проектах, як:

Проект «Практично для здоров’я» – розвиток професійних компетенцій в рамках інтегрованих освітніх програм, заснованих університетом. Академічний оздоровчий центр, в якому студенти використовують отримані знання через додаткові тренінги, майстер-класи та проекти.

Студентські наукові клуби - метою організації є об'єднання студентів, які прагнуть розвивати свої інтереси, розширювати свої знання та вдосконалювати практичні навички в галузі навчання.

Академічна спортивна асоціація– об’єднує студентів, які тренуються або досягають успіху в обраному виді спорту.

Регулярно організовується навчання за такими напрямками: класичний масаж, масаж KOBIDO, глибокий масаж, йога обличчя, психодієтика, різні форми макіяжу, нарощування вій, а також комбіноване та гелеве покриття нігтів. Пропозиція навчання постійно оновлюється та адаптується до сучасних тенденцій. Заняття проводять досвідчені викладачі – практики. Учасники кожного тренінгу отримують сертифікат.

Університет здійснює численну співпрацю з представниками компаній, що працюють у сфері медицини, завдяки чому студенти мають можливість приймати в рамках своїх занять людей, які завдяки своїм досягненням і багаторічній практиці , можуть поділитися своїм досвідом з молодим поколінням фізіотерапевтів, дієтологів та косметологів.

Університет здоров'я в Гданську також співпрацює з численними медичними установами, лікарнями, навчальними закладами, фондами, клініками та підприємствами, пов'язаними з індустрією охорони здоров'я. Відносини з професійними партнерами дозволяють студентам університету проходити стажування в авторитетних і популярних закладах Померанії, що є цінним досвідом для людей, які незабаром виходять на ринок праці. Має велику базу закладів не тільки по всій країні, а й за кордоном, що дозволяє студентам реалізувати себе, як спеціаліста, на найвищому рівні.

Важливим аспектом діяльності університету є також організація заходів, спрямованих на розвиток профілактики та зміцнення здоров’я. Періодично організовуються конференції та наради з питань здоров’я. Це можливість як для студентів, так і для зовнішніх зацікавлених сторін послухати лекції експертів, зустрітися з представниками компаній медичної галузі та взяти участь у семінарах. 3-тя Національна наукова конференція «Холістична трихологія», організована в листопаді 2022 року, мала неймовірний успіх і виявилася наймасштабнішим заходом, присвяченим трихології в Польщі.

Навчальний заклад робить все, щоб університет був для студентів не лише місцем для навчання, а й для відпочинку та зустрічі з друзями. З огляду на це була створена зона відпочинку, яка дозволяє студентам приємно проводити час між заняттями. Крім того, університет розташований недалеко від пляжу та навколишніх зелених зон, що часто використовується викладачами під час проведення спортивних заходів на свіжому повітрі.

Постійний розвиток, потреба вдосконалення, відповідність мінливому середовищу - це цілі, які завжди супроводжували Університет охорони здоров'я в Гданську. Багаторічний досвід, видатний штат спеціалістів і висока якість освіти, створило один із найкращих університетів регіону, що розвиваються. Така стабільна позиція є гарантією вдалого вибору.

Поделиться:

Новости