2

Факультетов

2
6

Направлений

6
22

Специальностей

22
2680

Стоимость от

2680 €

Академія Фізичного Виховання ім. Євгенія Пясецького

г. Познань , Польша Показать на карте

Академія Фізичного Виховання ім. Євгенія Пясецького

Город: г. Познань
Форма собственности: Государственный
Стоимость от: 2680 €

Академія Фізичного Виховання ім. Євгенія Пясецького є найстарішим спортивним університетом у Польщі та третім за віком у Європі. Це єдиний університет в регіоні, де проводять заняття тренери зірок світового спорту, викладачі з багаторічним академічним досвідом та молоді вчителі.

У самому серці міста розташований сучасний спортивно-освітній центр. Навчальний заклад має модернізовану базу, зокрема спортивний центр із тренажерним залом, критим залом для вело- та аеробіки, басейном із спортивно-оздоровчим комплексом, багатофункціональним стадіоном із полем для хокею на траві, тенісними кортами та залами для фехтування.

В університеті навчається майже 2,5 тис. студентів. Це люди, які поєднують свої захоплення з професійним розвитком. Тут вони розвивають свої таланти та здійснюють свої мрії.

На даний момент Університет фізичного виховання є одним із найбільш часто обираних спортивних університетів у Польщі, який готує вчителів фізичного виховання, тренерів, фізіотерапевтів, менеджерів, інструкторів спортивних клубів, реабілітологів, дієтологів, персональних тренерів і професійних танцюристів.

Навчання в Університеті фізичної культури з акцентом на практичних навиках і теоретичних основах дає випускникам міцну базу для кар’єри в різних сферах, пов’язаних зі спортом і здоров’ям. Навчальні програми розроблені досвідченими науковцями та практиками, а вимогливі стандарти навчання гарантують високу якість освіти.

AWF у Познані прагне до інновацій та постійного розвитку, впроваджуючи сучасні рішення та технології для покращення освіти студентів, таким чином зміцнює свій внесок у світову спортивну спільноту.

Поделиться:

Новости