6

Факультетов

6
22

Направлений

22
84

Специальностей

84
660

Стоимость от

660 €

Природничий Університет у Познані

г. Познань , Польша Показать на карте

Природничий Університет у Познані

Город: г. Познань
Форма собственности: Государственный
Стоимость от: 660 €

Познанський університет природничих наук – це університет із понад 100-річною традицією в академічних дослідженнях сільського та лісового господарства та 70-річною функціонуючою автономною організацією.

Його історія сягає академічних традицій з 1870 року, коли завдяки зусиллям Августа Чешковського була створена Вища сільськогосподарська школа в Жабікові поблизу Познані.

В даний час Університет природничих наук у Познані є одним із найважливіших університетів природничих наук у країні. Щорічно в ньому навчається понад 7000 студентів, працює понад 800 викладачів, у тому числі понад 105 професорів, маючи у своєму розпорядженні сучасну матеріальну базу та широкий колектив кваліфікованих науково-педагогічних працівників.

Навчальний заклад має 6 факультетів, які пропонують широкий спектр привабливих напрямків навчання.

Познанський університет природничих наук має сучасну наукову базу, де проводяться різноманітні інноваційні лабораторні дослідження, заняття та семінари.

Завдяки відмінному та унікальному оснащенню багатьох підрозділів сучасним генеруючим обладнанням, проводяться проекти у співпраці з вітчизняним та іноземним середовищем, а запропоновані послуги та дослідницькі пропозиції реалізуються на багатьох рівнях.

Поделиться:

Новости