7

Факультетов

7
8

Направлений

8
12

Специальностей

12
1740

Стоимость от

1740 €

Академія Образотворчих Мистецтв ім. Яна Матейки

г. Краков , Польша Показать на карте

Академія Образотворчих Мистецтв ім. Яна Матейки

Город: г. Краков
Форма собственности: Государственный
Стоимость от: 1740 €

Академія образотворчих мистецтв (ASP) Яна Матейко є однією з найстаріших і найпрестижніших мистецьких шкіл у Польщі. Заснована в 1818 році та розташована у самому серці Кракова.

Університет вважається колискою польського сучасного мистецтва. Спочатку функціонував як Школа малювання та живопису, що діяла при Ягеллонському університеті. Після попереднього злиття з Технічним інститутом університет почав функціонувати як самостійний підрозділ у 1873 році, а його першим керівником був видатний польський художник Ян Матейко.

Університет ключовий центр художньої освіти, де місія полягає у розвитку навичок студентів не лише на технічному рівні, а й на рівні мислення та розуміння мистецтва.

Навчальний заклад зосереджується насамперед на творчості та інноваціях. Ці цілі досягаються шляхом індивідуального підходу до кожного студента, сприяння міждисциплінарності та культивування цінностей і традицій мистецтва.

Крім того, Академія образотворчого мистецтва ім Яна Матейко працює для місцевої та міжнародної спільноти, організовуючи численні виставки, майстер-класи та конференції. Це місце, яке заохочує до дослідження, самовираження та розсуває межі за допомогою мистецтва.

Навчальний заклад, відомий тим, що проводить наукові клуби, присвячені студентам, які допомагають їм розвивати свої мистецькі навички. Це місця, які підтримують розвиток талантів, де студенти можуть реалізувати свої ідеї під наглядом досвідченого персоналу. Незалежно від того, цікавляться студенти живописом, скульптурою, графікою чи іншими галузями мистецтва, у цьому університеті вони завжди знайдуть середовище, яке допоможе їм розширити межі своїх навичок. Університет завдяки своїм науковим клубам є особливо надихаючим середовищем, яке заохочує до пошуку нових форм художнього вираження та подальшого вдосконалення.

Поделиться:

Новости