9

Факультетов

9
9

Направлений

9
93

Специальностей

93
8440

Стоимость от

8440 €

Музичний Університет Фридерика Шопена

г. Варшава , Польша Показать на карте

Музичний Університет Фридерика Шопена

Город: г. Варшава
Форма собственности: Государственный
Стоимость от: 8440 €

Музичний Університет Фридерика Шопена у Варшаві, раніше відомий як Академія музики, Державна вища музична школа або Консерваторія музики, є одним із найстаріших музичних університетів у Європі, який відчуває відповідальність за майбутнє своїх студентів.

Університет пропонує навчання першого та другого ступеня, а також докторську школу. Серед інших форм навчання в UMFC – платна аспірантура та мистецьке стажування. Університет присвоює своїм випускникам професійне звання бакалавра - після завершення першого ступеня навчання та професійне звання магістра мистецтва - після завершення другого ступеня навчання.

Навчальний заклад приділяє особливу увагу підтримці ініціатив студентів і цінує підприємницькі настрої. Студенти, які займаються активною художньою та науковою діяльністю, готуються до участі в міжнародних конкурсах чи інших значущих мистецьких і наукових заходах, а також ті, хто перебуває в особливо складних життєвих обставинах або страждає періодичними захворюваннями, можуть навчатися за індивідуальним навчальним планом і програмою.

Крім того, студенти мають можливість вдосконалювати свої навички в Центрі підприємництва та під час щомісячних курсів Reach the Stars, що дає їм змогу розширити свої навички під наглядом найвидатніших митців з усього світу.

Професійний педагогічний склад університету з легкістю знайде серед свої студентів провідних артистів польської та світової музичної сцени.

Поделиться:

Новости