Навчальні заклади Торонто. Коледжі Торонто

ВУЗи

ВУЗів

1
Факультети

Факультетів

7
Напрямки

Напрямків

21
Спеціальності

Спеціальностей

140

Вищі навчальні заклади - Торонто

Всього: 1 навчальних закладів

ТОРОНТО - найбільше місто Канади: столиця провінції Онтаріо та центр одного з найзаселеніших регіонів Канади. Найбільший промисловий, торговий і фінансовий центр Канади, великий транспортний вузол, важливий науковий, культурний, релігійний і мистецький осередок. Місто входить в десятку кращих міст світу з високим рівнем життя, має велике значення в економіці країни.

Крім того, Торонто — це одне з найбільш багатонаціональних міст світу. Зараз у ньому проживає 2,7 млн. жителів. І за даними перепису населення 2006 р. 47% жителів Торонто народились за межами Канади. 9,6% від всієї кількості іммігрантів це вихідці з Індії, 8,2% — з Китаю, по 5,6% — з Італії та Філіппін, 1,3% — з Росії, 1,2% — з України.

Часто Торонто називають містом з найбільшим різноманіттям культур, оскільки близько половини жителів іммігрували з інших країн. І зараз Торонто — найпопулярніший центр, що приваблює іммігрантів у Канаді. Характерною рисою міста є традиція підтримки національних культур та звичаїв прибулих груп населення. Таким чином, на відміну від багатьох інших міст з великою кількістю іммігрантів, культурна асиміляція проявляється не дуже яскраво. Разом з тим, це один з найбезпечніших мегаполісів Американського континенту, де всі нації та культури уживаються без конфліктів.

Торонто - дивовижне місто з величезними хмарочосами банків і офісів, десятком зелених парків, де можна чудово відпочити і влаштувати пікнік. Це великий мегаполіс з величезною кількістю пам'яток, зосереджених як в самому місті, так і в його околицях. Звичайно ж, головною визначною пам'яткою не тільки міста, а й регіону вважається розташований на кордоні США і Канади Ніагарський водоспад. Незважаючи на те, що цей найвідоміший і найпотужніший у світі водоспад розташовується в двох годинах їзди від міста, його як і раніше вважають своїм обов'язком відвідати практично всі туристи, хоч раз побувавши в Торонто.
Серед архітектурних пам'яток міста в першу чергу варто відзначити найвідомішу телевізійну вежу Торонто - CN Tower, заввишки 553 м. Вежа була побудована в жовтні 1976 р Піднявшись швидкісним ліфтом на висоту 340 м, можна відвідати обертається кругової ресторан і чудову оглядову площадку зі скляною підлогою , звідки відкривається чудова панорама на все місто і озеро Онтаріо.