Художні напрямки навчання за кордоном

Країн

Країн

2
Міст

Міст

25
ВНЗ

ВНЗ

51
Напрямків

Напрямків

68
Ціна від

Ціна від

435 €

Фільтри

Міста

Всього: 23 міст

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Всього: 49 Навчальних закладів

Вищі навчальні заклади (ВНЗ)

Напрямки навчання

Всього: 68 напрямків навчання

Кар’єрні перспективи випускників художніх спеціальностей

Польща - вдалий вибір для здобуття освіти за художніми напрямками. Тут знаходяться 15 об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО, численні музеї, театри, галереї, філармонії та арт-центри. Щороку проходять національні та міжнародні фестивалі. За час існування титулу “культурна столиця Європи” двічі він присвоювався польським містам (Краків, Вроцлав). Серед випускників художніх факультетів ВНЗ Польщі всесвітньо відомі особистості - Фредерік Шопен, Ігнацій Ян Падеревський, Роман Полянський.

Робота для випускника творчої спеціальності

За спеціальностями, пов’язаними з кінематографом і театром: кіно і телебачення, театр, радіо, рекламні агенції тощо.

За спеціальностями, пов’язаними з музичним та танцювальним мистецтвом: танцювальні колективи, музичні колективи, фестивалі, заклади культури, навчальні заклади тощо

За спеціальностями, пов’язаними з фотографією, дизайном, малюванням: фотостудії, засоби масової інформації, видавництва, рекламні агенції, галереї, музеї, навчальні заклади тощо.

Де отримати якісну освіту за художніми напрямками

За даними польської системи моніторингу ELA щодо художніх напрямків навчання, у 2016 році найвищими були заробітки у випускників спеціальностей:

  • створення фільмів, телевізійних програм і фотографія (Державна вища школа кіно, телебачення і театру імені Леона Шиллера);
  • графіка (Вища школа прикладної інформатики та менеджменту у Варшаві);
  • інструменталістика (Музична академія ім. Станіслава Монюшко в Гданську).

Найкращими ВНЗ для вивчення окремих мистецьких напрямків є:

  • дизайн інтер’єрів - Академія образотворчих мистецтв у Лодзі;
  • фотографія, режисура - Державна вища школа кіно, телебачення і театру імені Леона Шиллера;
  • графіка - Академія образотворчих мистецтв імені Яна Матейка;
  • вокальне мистецтво, композиція і теорія музики - Музична академія у Вроцлаві імені Кароля Ліпінського.

Умови вступу на творчі напрямки, вартість та тривалість навчання

Для вступу на творчі напрямки навчання у ВНЗ Польщі необхідно подати портфоліо робіт (графіка, дизайн, фотографія тощо). Не варто хвилюватись, якщо на цьому етапі виникають питання. Досвідчені представники Проекту “Освіта без кордонів” допоможуть з усіма нюансами підготовки та оформленням портфоліо. У більшості випадків обов’язковим є здача творчого іспиту відповідно до обраної спеціальності (виконання інструментального або вокального твору, малювання тощо).

Вартість навчання за творчими напрямками за кордоном стартує від 700 євро на рік в приватних та від 1000 євро в державних університетах (Польща). Деякі ВНЗ надають знижки іноземним студентам, також є можливість отримати стипендію. Власники Карти Поляка навчаються в державних університетах Польщі безкоштовно (польською мовою, тільки для стаціонару). Навчання на більшості творчих напрямків здійснюється у формі неподільної магістратури тривалістю 5 років.

Обирай художню освіту за кордоном – розкривай талант на повну! 

Художню освіту обирають креативні, творчі абітурієнти. Важливо, щоб отримані знання допомогли випускнику розвинути талант та максимально реалізувати себе. Художні навчальні заклади Польщі дають прекрасну підготовку студентам, а Проект “Освіта без кордонів” допоможе зробити вступ комфортним. Наше кредо - індивідуальний підхід на всіх етапах підготовки абітурієнта до навчання за кордоном. За понад 10 років послугами Проекту скористались більш ніж 3000 випускників польських ВНЗ. Якісна освіта в Європі - це реально! Обирай художню освіту за кордоном - відкривай натхнення без меж!