Про проект ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ

ПРОЕКТ «ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ»

Це українсько-польське консультаційне агенство у сфері освіти, що допомагає українцям вступити на навчання до ПОЛЬЩІ, ЧЕХІЇ, СЛОВАЧЧИНИ, КАНАДИ. Працюємо на ринку понад 10 років. За цей час нашими послугами скористались більше 12000 студентів зі всієї України.

Ми пропонуємо 

Вступ до усіх без виключення університетів Польщі, з 2015 року надаємо можливість отримання середньої освіти у Польщі (в ліцеях та технікумах). З 2018 року запрошуємо до мовних таборів та до навчання у коледжах Канади. 

Проект ОБК представляє в Україні престижні  ВНЗ та має повноваження проводити інформаційну та вступну кампанію від їх імені з правами приймальної комісії.

Наша місія 

Інформувати українське суспільство про можливості та умови отримання освіти за кордоном. Надавати якісну, актуальну інформацію для того, щоб кожний охочий міг зробити свідомий вибір де і для чого варто отримувати освіту.

ВІКТОРІЯ СМОЛІНСЬКА - керівник проекту "ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ"

Проект ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ надає можливість українській молоді навчатися у найкращих ВНЗ Польщі, Латвії та коледжах Канади. Тисячі українців вже скористалися такими можливостями та отримали чи ще отримують освіту за кордоном.

Освіта за межами України подарує безцінний досвід, який назавжди змінить світогляд і відношення до багатьох речей, зробить самостійним, навчить цінувати те, що маєш, та радіти новим здобуткам.

Наша історія

2005 року в Україні розпочато впровадження освітнього проекту в рамках реалізації Міждержавних Угод України та Європейського Співтовариства. Головна мета проекту, який до 2011 року мав назву «Європейська Освіта», - системна інтеграція української громади у європейський освітній простір, інформування старшокласників та їхніх батьків про можливість отримання вищої освіти в країнах Європейського Співтовариства, зокрема у Республіці Польща, знайомство з кращими Академіями, Вищими Школами та Університетами країн ЄС шляхом організації т. з. освітніх візитів.

У зв'язку із ребрендингом з 2011 року Проект отримує назву «Освіта без кордонів», він діє під патронатом Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікацій (CEASC, Bydszcz, Polska) та пропонує громадянам України освітні можливості (вища освіта рівнів «бакалаврат» та «магістратура», післядипломна освіта, професійні школи, тренінги) на території ЄС в рамках концепції Європейської Комісії Lifelong Learning Programme (Навчання протягом життя).

Сьогодні ми маємо  цілу систему координаційної підтримки у Польщі, Чехії, Словаччині, Канаді.

Поділитися:

Новини