«Магеллано Університет» - новітня методика для правильних рішень

«Магеллано Університет» - новітня профорієнтаційна методика для правильних рішень

Закордонні університети пропонують багато цікавих спеціальностей. Зробити правильний вибір важко навіть тим, хто визначився з майбутньою професією ще в школі. На допомогу приходять методи профорієнтації, однак і тут є нюанс: тест повинен бути сучасним, адаптованим під конкретний регіон та враховувати нові професії.  Все це притаманно комплексу “Магеллано Університет” (“Magellano”), який ми використовуємо у роботі з клієнтами.

Профорієнтаційний тест “Magellano” розробила італійська компанія Giunti Psychometrics - визнаний лідер на ринку професійного орієнтування в Європі. Методика «Магеллано Університет» сертифікована Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПНУ (Сертифікат СЕ № 2640158) та адаптована для України. На разі це один із найкращих профорієнтаційних комплексів на теренах нашої держави.

Магеллано Університет - це батарея з 5 профорієнтаційних тестів для учасників віком 13 - 21 рік.  

Серед критеріїв виміру:

 • математичні, вербальні та абстрактні здібності;
 • професійні інтереси;
 • культурні інтереси;
 • мотивація до навчання;
 • вміння впоратись з труднощами в навчанні.
Сертифіковані фахівці проекту Освіта без кордонів допомагають клієнтам пройти та зрозуміти результати тесту.

Методика допомагає:

 • виявити здібності до різних видів діяльності;
 • визначити сферу, в якій абітурієнт зможе найкраще себе проявити та реалізувати;
 • обрати оптимальні спеціальність та вищий навчальний заклад;
 • визначити, які курси варто пройти  додатково до основної спеціалізації.

Комплекс “Магеллано Університет” надає корисну інформацію для остаточного рішення про вибір професії. Це надзвичайно важливо, бо задоволення життям неможливе без ефективної самореалізації. Тестування варто пройти тим, хто визначився щодо напрямку освіти і тим, хто ще сумнівається. Шлях до успішної кар’єри у кожного власний, але у будь-якому випадку зробити перший крок допомагає якісна профорієнтація.

Вартість проходження тесту та допомога у розшифровці даних :  50 €
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

📣УВАГА! Можна замовити подарунковий сертифікат на проходження тесту із профорієнтації!

Якщо ви хочете зробити корисний та дійсно оригінальний подарунок підлітку, радимо придбати подарунковий сертифікат на проходження тестування з профорієнтації. 

Це подарує можливість пізнати себе, своє призначення і подарує незабутні емоції від піклування та уваги з вашого боку🧡💛💚💙💜


ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ

Відгуки (3)

 • Олена Козьмінська

  Олена Козьмінська

  09.02.2022
  Хочу поділитися враженням про тест із ПРОФОРІЄНТАЦІЇ, який ми із сином пройшли у проекті ОБК. https://proekt-obk.com/service/proforijentuvannja До моменту тестування мій 10-класник якось не задумувався над майбутнім. Він то розумів, що варто над цим працювати, але все відкладав. Хоча, як признався нам потім, мав вже досить великий рівень тривоги у душі. Коли я все таки настояла на тестуванні, щоб зрозуміти який напрямок слід обрати, до якого ВНЗ придивлятися, то за результатами розшифрування з пані Вікторією, у мого Макса просто загорілися очі. Ми чітко, нарешті, зрозуміли, що гуманітарні науки - це наше! Проговорили про можливі вузи із таким напрямком, про правила вступу до них та вимоги. Дитина заспокоїлася і зрозуміла тепер, які предмети слід виділити і до яких оцінок по них прагнути! Дуже крутий тест із профорієнтації! РАДЖУ УСІМ!!!
 • Инга, г. Одесса

  Инга, г. Одесса

  19.10.2022
  Моя 17-летняя дочка прошла профориентационный тест в рамках проекта ОБК. Хочу от всего сердца поблагодарить команду за слаженную, профессиональную работу, терпение и доброжелательность! Тест помог четко определить направление дальнейшего пути Марии. Мы примерно представляли куда она будет поступать, но теперь в этом уже нет сомнений). И самое интересное, что после тестирования она по собственной инициативе стала больше уделять внимания математике. До этого такого осознанного рвения не наблюдалось)) Желаю удачи и процетания вашей дружной команде!
 • Тетяна Карнаух

  Тетяна Карнаух

  11.04.2023
  Хочу подякувати всій команді ОБК та особисто пані Вікторї за професіоналізм. Всі результати тестування були розшифровані детально, чітко та зрозуміло. Ми отримали багато корисних порад та рекомендацій, які допоможуть моєму сину-підлітку визначитися з майбутньою професією, а також виявити пробіли, які потребують пропрацювання. Я дуже рекомендую проект ОБК!

Залишити відгук

Поділитися:

Новини