Навчальні заклади Варшави. Унiверситети Варшави

ВУЗи

ВУЗів

29
Факультети

Факультетів

155
Напрямки

Напрямків

299
Спеціальності

Спеціальностей

2334

Фільтри

Вищі навчальні заклади - Варшава

Всього: 29 навчальних закладів

Середні навчальні заклади - Варшава

Університети Варшави: якісна освіта в серці Польщі

Університети Варшави

Варшава (пол. Warszawa) - столиця Польщі з 1596 року. Місто є не тільки історичним центром, але й флагманом наукового життя країни. Тут знаходяться найкращі державні та приватні вищі навчальні заклади країни (всього 72), в тому числі найбільший ВНЗ країни - Варшавський університет (близько 45 000 студентів навчаються тут щороку).

Два університети Варшави потрапили у престижний міжнародний рейтинг QS World University Rankings® (Варшавський університет та Варшавський технологічний університет). За внутрішньодержавними рейтингами університетів (Perspektywy) перші 4 місця займають саме варшавські вузи. 15 програм, що пропонуються Варшавським університетом, були внесені до рейтингу “Eduniversal Best Masters & MBA” 2017 року.

Варшава є одним із європейських міст, які розвиваються найбільш динамічно. Доказ цьому - провідні позиції у численних рейтингах. У 2017 році Варшава зайняла 15 місце серед найбільш комунікативних і дружніх міст за версією Businnes Insider та потрапила в перелік польських міст майбутнього за версією Financial Times.

ВАРШАВА - БЕЗЛІЧ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ НАВЧАННЯ І ДОЗВІЛЛЯ

Бібліотека університету Варшави

Столиця Польщі стабільно залишається найдоступнішим для студентів європейським містом (міжнародний рейтинг QS Best Student Cities). Всього тут навчається близько 300 тисяч студентів, 6 тисяч з яких - іноземці.

Окрім широких можливостей для навчання, у студентів тут є безліч шансів підзаробити. Серед варіантів неповної зайнятості: call-центри, репетиторство з української чи англійської мови, робота в кафе та пабах. Ті, хто залишається у Польщі на літні канікули, можуть досить непогано підзаробити ще й на сільськогосподарських роботах.

Щороку Варшаву відвідують близько 8 млн туристів, третина з яких - іноземці. А подивитись є на що: 63 музеї, 79 парків, 28 кінотеатрів, 56 театрів та музичних закладів.

У Варшаві багато можливостей для проведення студентського дозвілля: численні сімейні ресторанчики з національною кухнею та паби, квест-кімнати, океанаріум, аквапарк, планетарій, великі розважально-торговельні центри.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ НАВЧАННЯ У ВАРШАВІ І ЯКІ ЙОГО ПЕРЕВАГИ

Вартість навчання в державних університетах Варшави для іноземців стартує від 2000 EUR, а у приватних - від 1000 EUR на рік. Власників Karta Polaka чекає приємний бонус: безкоштовне навчання польською мовою у державних ВНЗ.

Іноземці, які виявили бажання навчатись в університетах Варшави, можуть скористатись можливістю отримати стипендію місцевих органів влади, польського уряду або іноземного партнера. Сума стипендії залежить від типу навчання. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті Бюро визнання сертифікатів про освіту та міжнародного обміну (BUWiWM): http://www.buwiwm.edu.pl.

Університети Варшави пропонують для іноземців можливість навчатися англійською мовою, а також приймати участь у міжнародних програми обміну. Популярна Erasmus+ дозволяє студентам протягом деякого часу навчатись в університеті іншої країни без додаткової плати. Це вигідно, адже вартість навчання і життя в Польщі є нижчою у порівнянні з рештою держав Європи.

Польща є членом Європейського Союзу і Європейського простору вищої освіти, що гарантує визнання знань і навичок, набутих у ВНЗ Варшави Європою та всім світом.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО ПРО ЖИТТЯ ТА НАВЧАННЯ У ВАРШАВІ

  • Місто було повністю зруйноване у часи Другої світової війни, однак згодом район Старого міста був реконструйований за своїм первісним виглядом. Сьогодні цей район належить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
  • Варшава є найбільшим містом країни, її населення - 1,7 млн осіб.
  • У місті площею 517 кв.км працюють: 251 автобусна лінія, 25 трамвайних ліній, 4 лінії SKM (Urban Rapid Rail), 2 лінії метро, 446 км велосипедних маршрутів.
  • Приблизна місячна сума, необхідна для проживання студента ВНЗ Варшави стартує від 1200 PLN: від 500 PLN - проживання у державних гуртожитках,від 800 PLN - проживання у приватних помешканнях (домах студента та на квартирах), 500 PLN - харчування, 150 PLN - розваги, 65 PLN - громадський транспорт (у Польщі студенти є пільговою категорією і, зазвичай, користуються знижкою у розмірі -25% вартості проїзного квитка).

Хочете отримати якісну освіту в університеті Варшави, але не знаєте з чого почати? Зверніться до нас!

Уже понад 10 років проект "Освіта без кордонів" підбирає для клієнтів оптимальні вузи Варшави, допомагає з оформленням документів, пошуком житла, роз'яснює нюанси проживання в Польщі і радіє кар'єрним успіхам випускників! Приєднуйтесь, вчіться і отримаєте унікальні можливості для майбутнього працевлаштування!